Kaldırımdan geçen insanlara insan dışkısı atan iki Suriyeli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Onu bunu geçtim de, o boku nereden bulduklarını çok merak ediyorum. Keşke temizlemeden önce biraz örnek alıp laboratuvara gönderselerdi. :D

Aklıma nedense şu video geliyor: :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bizim buradada var suriyeliler çete kurmuş elaleme laf atıyorlar gecenin bi yarısı eve gidiyorum arkamdan sövüp durdular uyuz oluyorum.

Bizim buradada var suriyeliler çete kurmuş elaleme laf atıyorlar gecenin bi yarısı eve gidiyorum arkamdan sövüp durdular uyuz oluyorum.
Kokuşmuş düzenin yeni kuklası ''bekçiler' ne yapıyordu o sırada?
Onu bunu geçtim de, o boku nereden bulduklarını çok merak ediyorum. Keşke temizlemeden önce biraz örnek alıp laboratuvara gönderselerdi. :D

Aklıma nedense şu video geliyor: :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
...
Pis sıçan.😀

Serbest Çağrışım.

Hadi Suriyeliler eğitimsiz vs de doktor bu ne?

Suriye'lilerin eğitimlisi Türkiye'de durur mu aklınız alıyor mu bunu? Suriye'lilerin karakteri düzgün olanı da Vatanı için savaşmayı bırakıp kaçar mı? (çocuk, yaşlı ve kadınları kastetmiyorum) Eğitimli olanlar Avrupa ve Amerika'ya; işe yaramazları Erdoğan'a... Erdoğan'ın da tek yaptığı Işid'e karşı savaşanlara ''terörist'' demek!

Serbest Çağrışım.

Hadi Suriyeliler eğitimsiz vs de doktor bu ne?

Denize işemekle insan yüzüne dışkı fırlatmak bir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Suriye'lilerin eğitimlisi Türkiye'de durur mu aklınız alıyor mu bunu? Suriye'lilerin karakteri düzgün olanı da Vatanı için savaşmayı bırakıp kaçar mı? (çocuk, yaşlı ve kadınları kastetmiyorum) Eğitimli olanlar Avrupa ve Amerika'ya; işe yaramazları Erdoğan'a... Erdoğan'ın da tek yaptığı Işid'e karşı savaşanlara ''terörist'' demek!

Benim sayabildiğim Suriye'de Esed güçleri, Özgür Suriye Ordusu, Daeş ve Kürtler olmak üzere en az 4 grup var.
Suriye halkının vatan için savaşmasından hangisinin içinde yer almasını kastediyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı