Durduk Yerde Tekme Atan Suriyeli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Olay işaretlediğim yerde gerçekleşti okuldan erken çıktım, dolmuşla gideceğim zaman da yürüyerek gidebilirdim evim okula yakın ama dolmus çok uzaktan geçiyor. Neyse işte gidiyorum koşu yarıslarına falan katılıyorum bari ben de koşayım dedim. Yolda giderken bir adama rastladım yolunu değiştirdi bir şey soracak sandım geçerken iyi günler dedim ve tekme attı. Hayatımın şokunu yaşadım hiç beklemiyordum dedim ne oluyor? Çok sert değildi ama beklemediğim zamanda attı. Döndü arkasına bıçağını falan gösterdi. Uzaklaştım hemen polisi aramak aklımdan geçti ama hiçbir kanıtım yok ne yapacağımı bilemedim adam da beni izliyor geçerken. Suriyeliydi sanırım kendi ülkemde rahat yaşayamıyorum Allah bin türlü belasını versin yanımda silah olsaydı ciddi anlamda şu an yaşamazdı.

Eki Görüntüle 381046Eki Görüntüle 381047
Geçmiş olsun kardeşim. Kısaca besle kargayı oysun gözünü durumu var. Atalarımızın kendi kanlarıyla aldıkları vatanımızda bile böyle şeyler oluyor. :(

O kadar mı aştılar yani?.Kısa süreliğine bende gelmiştim de Türkiye ye tatil için her sokak başında vardılar.Bu kadarda aşdılarsa kendilerini müdahele edilmeli artık.

Durduk yere tekme atan suriyeli nedir ya 🤣 Sokak köpeğinden bahseder gibi diyeceğim fakat pardon, ben hayatımda hiçbir zaman nedensiz yere köpekler tarafından rahatsız edilmedim. Bir kere kovaladı o da benim yaptığım hınzırlıktan 😃

Neyse, aklımda canlanan görüntü beni güldürdü, suriyeli kardeşlerimiz de bu halkı güldürsün.

• Beğen
İfadeler: cN4
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı