Durduk Yerde Tekme Atan Suriyeli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Önerim rahat edebileceğin Ülkelere gitmendir, (Almanya, Belçika, Rusya, Güney Kore, Japonya, Amerika). Bu yazdığım ülkelerden birisine gidip yaşaman daha iyi olur, Avustralya sorunlu bir ülke pek Tük'leri sevdikleri söylenemez. Kendi Ülken gibi istiyorsan Önceliğin Güney Kore, Japonya olmalı, Kardeş Ülkeler :)
Amerika'da belli kismi sorunlu aslinda, irkcilik falan.

Koşu yarışına falan katıldıysan direk bıçağı al kaç, gelirsede arkasından at ve koşmaya devam et. bıçağı göğsüne nişan almayı unutma :) (Ne manyakmışım be!).

Keşke polisi arayıp durumu anlatsaydın, kanıt göstermek zorunda değilsin karşında seni anlayacak memur olduğu sürece onlar gelir zaten dediğin gibi adamın bıçağı varsa o da suç.

Araplar kadar nankör, pislik bir ırk yok. Devlet sahip çıkmış almış seni ülkesine aylık maaşını veriyor rahat batıyor. Geçen ay hastane de sıradaydım. Suriyeli bana diyorki kaç saattir bekliyorum almıyorlar 1.5 saat oldu ne yapıyorlar içerde diye söylendi. Ben de şükür et dedim seni almış ülkeye devlet para ödemion bir zahmet sen de bekle dedim gerizekalıya. Hepsi mş bir pislik olur bir milletin.

Araplar kadar nankör, pislik bir ırk yok. Devlet sahip çıkmış almış seni ülkesine aylık maaşını veriyor rahat batıyor. Geçen ay hastane de sıradaydım. Suriyeli bana diyorki kaç saattir bekliyorum almıyorlar 1.5 saat oldu ne yapıyorlar içerde diye söylendi. Ben de şükür et dedim seni almış ülkeye devlet para ödemion bir zahmet sen de bekle dedim gerizekalıya. Hepsi mş bir pislik olur bir milletin.
Yüzsüzlük böyle bir şey işte neden mülteciler alınıyor anlamıyorum almayın abi almayın ya.
Canım benim o tekme atan her insan birer oy anlamına geliyor :) Ne yazık ki senin hayatından daha önemli 1 oy.
İşte böyle karaktersizler yüzünden durum böyle. 50 yaş üstü ve Türk olmayan herkesin oy kullanması yasaklanmalı.

Gerçekten bu durumdan, kendi memleketimde her anlamda mülteci konumunda olmaktan sıkıldım ve yoruldum. Ülke Türkiye Cumhuriyeti, içinde rahat edemeyen tek ırk Türk milleti. Bir çok şey geliyor ağzıma da, insanlığımı kaybetmeyeceğim.

Geçmiş olsun, canınızı sıkmayın.
Bu tür kırsal kesimlerde yaşıyorsanız, biber gazı temin edip yanınızda taşıyın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı