Çözüldü Kali araçları kullanılabilen ve oyun performansı iyi olan dağıtım önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Regicide

Centipat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Fedora 40 + KDE
Selam, Kali toollarını kullanabileceğim, oyunlarda iyi performans veren distro önerisi. (Ubuntu sevmiyorum önermeyin) @Kernelginar

Black Arch var toolları kopyası gibi.

Normal archa paket yöneticisini entegre edebiliyorsun.

Öneriniz için teşekkürler ama elimdeki kaynak Kali toolları için. Peki Debian tabanlı iyi oyun performansı veren bir dağıtım öneriniz var mı?

Öneriniz için teşekkürler ama elimdeki kaynak Kali toolları için. Peki Debian tabanlı iyi oyun performansı veren bir dağıtım öneriniz var mı?
Kali toolu diye bir sey yok. Kali populer siber guvenlik programlarinin kurulu geldigi bir dagitim. Bu programlari diger dagitimlarin paket yoneticilerinden edinebilirsiniz.

Kali toolu diye bir şey yok. Kali populer siber guvenlik programlarinin kurulu geldigi bir dagitim. Bu programlari diger dagitimlarin paket yoneticilerinden edinebilirsiniz.

Uyumluluk lazım bende onu kastediyorum Kali'deki toollarla uyumlu bir Linux dağıtımı. Arch olarak illa saf Arch mı gerek? Manjaro vb. olmaz mı?

Geri
Yukarı