Kaliteli kulak üstü kulaklık önerisi

FeconiClemente

Hectopat
Arkadaşlar bana her yönüyle kaliteli uzun yıllar beni idare ettirecek bir kulaklık lazım. Şu an 1500 civarında Anker Q30 modeli gözüme hoş göründü. Aynı fiyata acaba daha kalitelisi var mı ya da sizden daha uygun fiyata daha şık bir model var mı bunu soracaktım yardımcı olursanız çok sevinirim benim için önemli araştırıyorum uzun zamandır çünkü herkes farklı bir fikir belirtmiş forumlarda kafam karıştı biraz.

Hocam siz hangi ürününü kullanıyorsunuz bende Anker almayı düşünüyorum ama bir sürü kulaklık seçeneği var ürün elemek biraz zor oluyor.
Q10 ve Q30 var bende. Kulak üstü alacaksanız Q30 veya Q35 alın Anker tarafında. Alt modellerin eksikleri mevcut.

Q10, R100 ve Q30 var bende. Kulak üstü alacaksanız Q30 veya Q35 alın Anker tarafında. Alt modellerin eksikleri mevcut.

Hocam büyük ihtimal Q30 alacağım bende. Uzun ömürlü bir ürün arıyorum. Razer Hammerhead true Wireless kullanıyordum bende 1.5 yıldır ama biraz sorun çıkarmaya başladı. Siz Q30'u hangi siteden almıştınız hocam

Hocam büyük ihtimal Q30 alacağım bende. Uzun ömürlü bir ürün arıyorum. Razer Hammerhead true Wireless kullanıyordum bende 1.5 yıldır ama biraz sorun çıkarmaya başladı. Siz Q30'u hangi siteden almıştınız hocam
Hepsiburada'dan almıştım 8-9 ay önce indirim var diye. 680TL'ye. 😀

Uzun ömürlü bir ürün arıyorum.
2 sene her türlü götürür. Çünkü garantisi devam ettiği sürece sıkıntı yaşamazsınız. Anker iyi bu konuda. Daha sonra ise kullanımınıza bağlı olarak ne kadar gideceği belirsiz. Benim pedler çok hafif eskidi yakın zamanda. Ama yaz mevsiminin etkisi büyük. Kulaklık terletiyor çünkü.

Hepsiburada'dan almıştım 8-9 ay önce indirim var diye. 680TL'ye. 😀

Hocam çok uyguna almışsınız şimdi Amazon'da 1500'e buldum diye sevindim güle güle kullanın son bir soru daha soracağım yanlış anlamayın sadece emin olmak istiyorum. 1500 TL bütçeniz olsa Q30'u mu tercih ederdiniz yoksa az daha koy şunu al dediğiniz bir şey oldu mu?

Hocam çok uyguna almışsınız şimdi Amazon'da 1500'e buldum diye sevindim güle güle kullanın son bir soru daha soracağım yanlış anlamayın sadece emin olmak istiyorum. 1500 TL bütçeniz olsa Q30'u mu tercih ederdiniz yoksa az daha koy şunu al dediğiniz bir şey oldu mu?
O paraya rakip sayılabilecek tek kulaklık Sennheiser 350BT. Ama o kulaklık markanın en düşük seviyeli kulaklıklarından biri. Düz kulaklık, bir özelliği vb. yok. Ayrıca pedlerini ve malzeme kalitesini beğenmemiştim ben.

Ben alırken de aynı kulaklıklar benzer fiyat bandındaydı. Baya bir araştırıp Q30 aldım. Yine olsa yine alırım.

O paraya rakip sayılabilecek tek kulaklık Sennheiser 350BT. Ama o kulaklık markanın en düşük seviyeli kulaklıklarından biri. Düz kulaklık, bir özelliği vb. yok. Ayrıca pedlerini ve malzeme kalitesini beğenmemiştim ben.

Ben alırken de aynı kulaklıklar benzer fiyat bandındaydı. Bayağı bir araştırıp Q30 aldım. Yine olsa yine alırım.

Hocam incelemenizi detaylıca okudum şimdi güzel hazırlamışsınız elinize sağlık bende 1-2 haftaya Q30 sipariş etmeyi düşünüyorum yardımınız için teşekkür ederim tekrardan iyi akşamlar dilerim

Hocam incelemenizi detaylıca okudum şimdi güzel hazırlamışsınız elinize sağlık bende 1-2 haftaya Q30 sipariş etmeyi düşünüyorum yardımınız için teşekkür ederim tekrardan iyi akşamlar dilerim
İyi akşamlar hocam.

Şunu da eklemek isterim. Amazon'da indirim varken ordan alın. Olur da beğenmezseniz Amazon sıkıntı çıkarmayan bir firma. Tabi satıcı Amazon ise böyle oluyor.

Geri
Yukarı