Kaliteli oyun önerisi

Kara, Luther ve Alice mutlu bir şekilde Kanada'ya gitti. Connor Markus'u ve North'u vurdu. Hank öldü. Androidler tamamen yasaklandı.

Bende ise Luther öldü, Alice ve Kara kaçak yollarla yani kaçak tekne ile Kanada'ya girdi. Connor aykırı oldu ve ölmedi, Hank intihar etti. North savaşta öldü. Connor 1000'lerce android ile Markus'un yanına geldi. Simon ve Zenci adam(ismini unuttum :D) savaşta öldü. Markus Connor ile konuşma yaptı.

Hocam gamepad yokta oynamamın bir imkanı var mı mod ile klavyeden oynama gibi biliyorsanız?
Benim şahsi görüşüme göre varolmuş ve varolacak oyunlar arasındaki en kaliteli oyundur. Bütçe sıkıntısı yoksa 150-200 civarı gamepad alıp oynayın pişman olmazsınız. Mouse ile oynanmıyor ne yazık ki oyun PS2 oyunu olduğu için ( HD verisoynu PS3'e de çıktı) ve gamepad e göre kodlandığı için mouse ile sevemezsiniz. Çok sıkıntı. Eğer gamepad yoksa diğerlerine bakın klavye ve mouse ile oynanacak oyun değil o. Ayarlardan klavyeye göre yapılabilir ama yine sarmaz.

Benim şahsi görüşüme göre varolmuş ve varolacak oyunlar arasındaki en kaliteli oyundur. Bütçe sıkıntısı yoksa 150-200 civarı gamepad alıp oynayın pişman olmazsınız. Mouse ile oynanmıyor ne yazık ki oyun PS2 oyunu olduğu için ( HD verisoynu PS3'e de çıktı) ve gamepad e göre kodlandığı için mouse ile sevemezsiniz. Çok sıkıntı. Eğer gamepad yoksa diğerlerine bakın klavye ve mouse ile oynanacak oyun değil o. Ayarlardan klavyeye göre yapılabilir ama yine sarmaz.
Resident Evil 2 Remake çok iyiydi. Optimizasyon ve grafik baya iyiydi. Ama 3. oyun kısa oynanış süresi yüzünden - puan aldı.

Arkadaşlar sistemim güzel her türlü oyun kaldırır. Para sıkıntısı yok Steam içi her türlü kaliteli oyun önerinizi bekliyorum. Kaliteli derken halk tarafından onaylanmış kalifiye yapımlar. Witcher 3'de oynarım, ATS'de. Kategori sınıflandırması yok.
Odyssey ilk bir saatinden anında soğudum. Optimizasyon sorunu gözümü yorarken, hikayesi sarmadı.
İlk bir saatle hikaye yargılanmamalı bence. Zira Odyssey deneyimlediğim en güzel yapımlardan. Bana göre Witcher'dan da daha iyi.

İlk bir saatle hikaye yargılanmamalı bence. Zira Odyssey deneyimlediğim en güzel yapımlardan. Bana göre Witcher'dan da daha iyi.
Hocam Velen harici oyun çok iyiydi ama ikiside büyük yapımlar.
Velenin uzun ve sıkıcı olması tamamen toplam süreyi uzatmak için. Yoksa dandik bi kralın hikayesi, oyunu çok az etkiliyor o kadar saate göre.

Hocam Velen harici oyun çok iyiydi ama ikiside büyük yapımlar.
Hatırlamıyorum çok fazla. Witcher 3 övdüğüm konular da var hakkını yemem. Lakin açık konuşalım oyun lüzumsuz uzatılmış ve övülecek derecede bir açık dünyası yok. Başyapıt diyemem ama verdiğim para ancak bu kadar değerdi diyebilirim.

Velenin uzun ve sıkıcı olması tamamen toplam süreyi uzatmak için. Yoksa dandik bi kralın hikayesi, oyunu çok az etkiliyor o kadar saate göre.
Evet neredeyse hikayeyle alakası yok. Tamam oyundur görevleri bir şekilde bağlarsınız senaryoya ama her gidilen mekanda
-"Kardeş burdan genç bir kız geçti gördün mü?"
"Evet ama şu işimi görürsen söylerim."
muhabbeti de dönmez ya. Artık gerçekten baymıştı kime sorsam elime iş veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı