Technopat Neden Hep Sabit Markalar Kullanıyor?

Yok, anlaşamıyoruz sanırım. Uzuyor, uzadıkça da tatsızlaşıyor konuşma. İki cümle vereyim sana, aralarındaki tutarsızlığa sen karar ver:

1. Bu cümlede aynı fiyatta alınabilecek B550 anakartın daha iyi olduğu savunuluyor.

2. Burada da aralarındaki fark o kadar da değilmiş...
Burada bahsedilen fark fiyat farkı olmadıkça cümleler tutarsız oluyor, birbiriyle çelişiyor. Ayrıca bu 3. isteyişim ancak hala daha somut bir örnek, aynı fiyatta olup da videodaki seçimi haksız çıkaracak bir B550 anakart örneği göremiyorum.

1. ile 2'yi bağlayayım.
Eğer bu kadar fark yok ise neden giriş X570?
O sisteme bu kadar çıplak bir kart olmamıştı zaten. İkisi de farklı değil diyorum, yani neden daha iyi B550 yerine giriş seviyesi X570? O farkı ben soğutma açısından falan demedim. Teknoloji olarak dedim.

@Bora Dere

Haklı mıyım yoksa haksız mı?
Merak etmeyin. Arkadaş hemen konusunu açmış. 🤣

Amacınız ne?
Bir, gerekli yorum yapmayacak isen yazma lütfen.
2, o konuyu haklı mıyım yoksa haksız mı olduğumu... Yani ben haklıyım demek için açmadım. Farklı görüşleri de almak istedim. Konu başlığımı biraz yanlış koymuşum belli ki.

Kullanıcı senden aynı fiyatta B550 önermeni istedi üstelik daha üst düzeyini önermeni fakat hala öneremedin. 👏

Yöneticilerin videoları için değil de üyeler için yorum yapayım, sonuçta inceleme/toplama videolarında sponsorluklar da olabilir. Teknik bölümlerde üyeler en çok beğeni (emoji) alan öneriler neyse hiç kullanmadıkları halde onu arka arkaya önerdikleri için forumda durum böyle. Özellikle yüksek bütçeli olan ürünleri gerçekten kullanıp da tavsiye edenlerin oranı çok az, en çok kabul görecek marka/ürünleri söyleyip bir şeyler bildiklerini zannediyorlar işte.

Sistem toplamada bir tane doğru yoktur. Ben böyle kurguladım, ayalardım; başka birisini böyle kurgular, alır. 50 TL daha ucuz diye Ballistix RAM aldırmam ben hiç kimseye ya da diğer şeylerde de geçerli bu. İyice detay girecekseniz kendiniz araştırıp oluşturacaksınız.

Kullanıcı senden aynı fiyatta B550 önermeni istedi üstelik daha üst düzeyini önermeni fakat hala öneremedin. 👏
Pardon banım vardı yeni açıldı.
1283 TL'ye kadar düşmüş bu ay ve uğraşılır ise daha ucuza gelir.

Ayrıca bildiğim kadarı ile son sistem videosunda kullanılan SSD ısınma sorunlarından kaynaklı hızları düşebiliyor RGB'den dolayı .(Ayrı mesaj)

Geri
Yukarı