Kalori arttırma

FalconPaw

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Çikita muz
17 yaşındayım ve günlük almam gereken kalori miktarı 2200. Bu aralar diyetteyim ve günde 800 kaloriden fazla alamıyorum. Mesela bugün sabah bir dilim tam buğday ekmek, biraz menemen ve biraz da peynir yedim. Bunlar taş çatlasın 400 kalori. Öğlen kısır yedim bu da 200 kalori. Akşam karnabahar yedim bu da 200 kalori. Toplam 800. Abur cubur yemiyorum. Şeker yok. Canım da istemiyor yemek. Ben bu kaloriyi nasıl arttıracağım? Bu şekilde zararlı değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

CptnAktas

Centipat
Kaç kilosunuz? Ve dengeli saatli beslenin kahvaltıyı iyi yapın öğlen atıştırıp akşam ekmeksiz beslenin.
Sevdiğiniz şeyleri yiyin.

tonbaligi

Picopat
Yer
Arstotzka
Hocam diyet yapmak sabah akşam 2 lokma bir şey yemek değildir. En az 1500 kalori almanız sağlıklı olacaktır. Ara ara atıştırmalık yerine sağlıklı besinleri yiyebilirsiniz. Nadiren çikolata gibi sevdiğiniz şeyleri yiyin.

Furyyq

Picopat
Hocam bakkaldan ağır kalorili bisküviler alın mesela albeni önerebilirim bayağı ağır bir şey yatmadan önce yiyin net kilo alırsınız ben aldım şimdi vermeye çalışıyorum.

tonbaligi

Picopat
Yer
Arstotzka
Hocam bakkaldan ağır kalorili bisküviler alın mesela Albeni önerebilirim bayağı ağır bir şey yatmadan önce yiyin. Net kilo alırsınız ben aldım şimdi vermeye çalışıyorum.
Arkadaş kilo almak istiyorum değil, günde aldığım kalori miktarını arttırmak istiyorum yazmış.

Solagi

Picopat
Makaleler
7
Hocam bakkaldan ağır kalorili bisküviler alın mesela albeni önerebilirim bayağı ağır bir şey yatmadan önce yiyin net kilo alırsınız ben aldım şimdi vermeye çalışıyorum.

Çok zararlı olmaz mı?
Adamın canı yemek çekmiyormuş.

Furyyq

Picopat

Rakas IV

Decipat
Yer
Finlandiya/Helsinki
Yöntem basit. Gece 12 de nutellayı(veya peripella)cipsle yemek. Uyarı! Kesinlikle evde denemeyin!

coreter

Picopat
Makaleler
2
Et, balık tavuk, hindi, kuru yemiş, patates kızartması, salata... Sade bir bardak portakal suyu içseniz 120 kalori eder.

Yukarı