Kanal tedavisi acıtır mı?

zimo

Centipat
Daha fazla  
Selam bugün kanal tedavisi olacağım da daha önce deneyimleyen arkadaşlar yazabilir mi? Acıtıyor mu merak ediyorum.

Anestezi uyuşturuyor ama yine de diş kanalının en dibine inildiği için hafif bir acı hissetmeniz mümkün ve biraz uzun sürüyor onun için çok yoruluyorsun yani en azından ben bayağı yorulmuştum uzandığım yerde.

Acıtmıyor hissetmedim ben.

Benim çok acımıştı. 4 tane iğne yaptılar bana. 2 tane dişime yapılacaktı aşağı yukarı 5 saat falan ağzımı açık tuttum. Çok yorucu bir işlem, bir de bana başka bir doktor 8 iğne yapıp uyuşturamadı. En son gittiğim doktor 4 iğneden sonra neredeyse uyuşmayınca kafamı kilitleyip yapmıştı. Neyse uzun lafın kıssası aslında acımıyor, benimki ekstrem bir durum.

Benim çok acımıştı. 4 tane iğne yaptılar bana. 2 tane dişime yapılacaktı aşağı yukarı 5 saat falan ağzımı açık tuttum. Çok yorucu bir işlem, bir de bana başka bir doktor 8 iğne yapıp uyuşturamadı. En son gittiğim doktor 4 iğneden sonra neredeyse uyuşmayınca kafamı kilitleyip yapmıştı. Neyse uzun lafın kıssası aslında acımıyor, benimki ekstrem bir durum.

Aynısını bende yaşadım 4 tane dişime kanal tedavi yaptılar ama uyuşturuyorlar gene aşırı acıyor falan diye 5 6 kere iğne yaptılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı