Kanser anime kitlesi

Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı
Vallahi yazık adamlar gitmiş naruto karakterini gojoudan güçlü bulmuş. Bugün bitirdim jujutsu kaiseni, kakashi denen arkadaşın savaş sahnelerine göz gezdirdim. Ya gerçekten fanlık yapıyorlar gojo kakashi ile dövüşürken gram zorlanmaz bile bir kere gojou manyak bir hıza sahip, aşırı derecede güçlü vurabiliyor, alan genişletme dediğimiz bir teknik var bunu uygularsa ichigo + kakashi hiçbir şey yapamaz. Sadece bu da değil sonsuzluk denilen bisi var gojouya dokunamıyorsun bile bu sonsuzluk denen şey sayesinde ne kadar vurursan vur boşa adama değmiyor bile. Şu kanser fanlardan bıktım vallahi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1:20'ye dikkat edin. Gojou'nun kendisini zorlamamasından bahsetmiyorum bile.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burdada 4:53'e.

*Evet biliyorum farklı animelerin karakterlerini karşılaştırmak çok doğru değil bu mantıkla bakarsak en güçlüsü yagami light. Genede bu saçmalık hakkında fikrimi belirttim.

Anime crossover'ları kadar saçma bir şey yok abicim neden bir de şu karakter şunu döver şu karakter bunu döver gibi bir kıyaslama ihtiyacına giriyorsunuz ki.
Karakterler aynı animede değil yani güç dengeleri bir diğerini göz önünde bulundurarak yazılmamış. Şu saçma sapan karşılaştırmaları bırakın artık hiçbir anlamı yok.

Geri
Yukarı