Kaos vandal alınır mı?

Alınır. Ben kullanıyorum, oynatıyor. Bitiriş desen on numara, sesleri ve animasyonları iyi, inceleme animasyonu desen var.

Ben aldim 2-3 hafta önce pişman mıyım evet çünkü asil almak istiyordum bunu aldım ama asıl olsa asıl alırdım yani ben sıkıldım silahtan hemde 3 haftada.

Alıp mavisiyle oynarım. Bir daha da değişmem.

Mavisinden başkasını kullanamıyorum. :D

Ben aldim 2-3 hafta önce pişman mıyım evet çünkü asil almak istiyordum bunu aldım ama asıl olsa asıl alırdım yani ben sıkıldım silahtan hem de 3 haftada.

Asil klasik skin. Kaos yine çoğu kişide var evet ama en azından daha pahalı ve daha değerli. Asil klasik skin olsa bile gayet iyi ama kaos daha iyi bence.

Mavisinden başkasını kullanamıyorum. :D

Asil klasik skin. Kaos yine çoğu kişide var evet ama en azından daha pahalı ve daha değerli. Asil klasik skin olsa bile gayet iyi ama kaos daha iyi bence.

Benxe çoğu kişide olması veya pahalı olması hiçbir şeyi değiştirmez kaosu yerden aldığımda güzel geliyordu alınca pişman oldum herhalde bana özel bir şey olabilir ama bitiris animasyonu vs HS atma hissi güzel ben yine de asil iyon gibi hafif sesli silahları seviyorum.

Benxe çoğu kişide olması veya pahalı olması hiçbir şeyi değiştirmez kaosu yerden aldığımda güzel geliyordu alınca pişman oldum herhalde bana özel bir şey olabilir ama bitiris animasyonu vs HS atma hissi güzel ben yine de asil iyon gibi hafif sesli silahları seviyorum.

Bence değiştirir. En azından benim için öyle.

Mavisi ile fena oluyor. Ortalığı yakarsınız adeta. Bende var ve çok iyi.

Geri
Yukarı