[Kapalı] Windows 10 Home/Pro x64 21H2 | NTLite ISO

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam 4 GB RAM ile 64 Bit Home sürümünü kurmayı düşünüyorum 1903 sürümü var mı?
Yok ise boşta kullanım değerleri ne halde? Windows 10 Home 1903 sürümünde boşta %35 RAM kullanım değeri :( .
Eski sürümler yok ve olmayacak. Ayrıca boşta kullanım miktarı konuda mevcut.

Bu hatayi aliyorum.

Screenshot_1.png

Ellerinize sağlık fakat böyle temiz bir ISO hazırlayıp neden yeni Microsoft Edge'i kaldırmadınız ?

Advanced Driver Search | NVIDIA

Buradan "Standart Driver" olan sürücünüzü indirin.

Hatanın sebebi kurduğunuz driver'da NVIDIA Denetim Masası'nın Windows uygulama versiyonunun yüklenmesi. Bu ISO'larda ise Microsoft Store ve uygulamalar desteği yok. Standart Driver'ı indirdiğinizde hata olmamalı.

Sorun cozuldu.

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Arkada sadece lightshot acikken aldigim bir ekran goruntusu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ellerinize sağlık fakat böyle temiz bir ISO hazırlayıp neden yeni Microsoft Edge'i kaldırmadınız ?
Ne kadar kaldırsam bile geri geliyor en nihayetinde. Ben de hiç ellemedim bu sefer. Hem Edge'i kullanan kullanıcılar da olduğundan orta yolu bulmak istedim.

Ne kadar kaldırsam bile geri geliyor en nihayetinde. Ben de hiç ellemedim bu sefer. Hem Edge'i kullanan kullanıcılar da olduğundan orta yolu bulmak istedim.

Eğer sadece NTLite kullanıp kaldırıyorsanız ve ücretsiz sürümü kullanıyorsanız kaldırdığınız eski Edge olabilir. Ben 3. denememde sorunsuz bir şekilde Edge'i kaldırmıştım, bu sefer de masaüstündeki kısa yolunu kaldırmak için bir daha uğraştım. Hayatımda hiçbir tarayıcı beni bu kadar zorlamamıştı 🙂

Eğer sadece NTLite kullanıp kaldırıyorsanız ve ücretsiz sürümü kullanıyorsanız kaldırdığınız eski Edge olabilir. Ben 3. denememde sorunsuz bir şekilde Edge'i kaldırmıştım, bu sefer de masaüstündeki kısa yolunu kaldırmak için bir daha uğraştım. Hayatımda hiçbir tarayıcı beni bu kadar zorlamamıştı 🙂
Bir tane Chromium, bir tane de Legacy Edge var söylediğiniz gibi. Legacy zaten en kolayı. Chromium olanı nedense son denememde kaldıramadım. Kaldırsam bile bir güncellemeye bakıyor geri gelmesi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı