Karanlıktan korkuyorum

Saçma bir soru gibi gelebilir ama karanlıktan korkuyorum ve uyumak için havanın aydınlanmasını bekliyorum. Nasıl yenebilirim çözümü var mıdır?

Odanın perdeleri kapat, ışıkları söndür ve kendini odaya kilitle.
Bu dediklerimi gece 12 de yap ve sabah olana kadar o korktuğun karanlıkta otur.
Ayrıca duvarın dibine girip karanlığa ve odaya arkanı dön bunu yaparken.
Nacizane tavsiyem bunları yapmadan 5-6 saat önce bir dabbe, siccin, halka tarzı cinli minli öcülü böcülü korku filmleri izlemen. Ha ama uyarayım sabah olduğunda iç çamaşırına kadar her tarafından ter akıyor olur bunu yaparsan :D

Böyle 1-2 gece g** korkusu ile geçer sonra hiçbir şey olmadığını görünce hiçbirşeyciğin kalmaz. Küçükken bende karanlıktan korkardım, korkuma inat özellikle karanlığın içine giderdim korkmama rağmen. Böyle böyle geçti işte.

Son düzenleme:
Bu dediklerimi gece 12 de yap ve sabah olana kadar o korktuğun karanlıkta sabaha kadar otur.
Ayrıca duvarı dibine girip karanlığa ve odaya arkanı dön bunu yaparken.
Nacizane tavsiyem bunları yapmadan 5-6 saat önce bir dabbe, siccin, halka tarzı cinli minli öcülü böcülü korku filmleri izlemen. Ha ama uyarayım sabah olduğunda iç çamaşırına kadar her tarafından ter akıyor olur bunu yaparsan :D

Böyle 1-2 gece g** korkusu ile geçer sonra hiçbir şey olmadığını görünce hiçbirşeyciğin kalmaz. Küçükken bende karanlıktan korkardım, korkuma inat özellikle karanlığın içine giderdim korkmama rağmen. Böyle böyle geçti işte.
Hocam adam kalpten gidebilir ama yöntem iyiymiş :D ben de küçükken korkardım evde gece tek kalınca meyve bıçağıyla gezerdim 😂

Ha bir de yaşadığın mağaranın adresini ver elektrik tesisatı ve ampul alıp geliyorum 😂
Bu dediklerimi gece 12 de yap ve sabah olana kadar o korktuğun karanlıkta sabaha kadar otur.
Ayrıca duvarı dibine girip karanlığa ve odaya arkanı dön bunu yaparken.

9-10 yaşlarında ben de cinlerden çok korkardım. O kadar cinle alakalı şeyler izlerdim ki daha bizimkiler yatmadan 9-10 gibi yatmayı isterdim ama yatamazdım.

Bir gece açtım PC'yi, girdim oyuna, bayağı bir zaman geçmiş. Esnedim, saate baktım, sabah 6 olmuş. Zamanın nasıl geçtiğini fark etmedim. Artık cinler içerde halay mı çekti, horon mu tepti anlamadım.

Yani korkularının üstüne yürü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı