Kardeşim çok şımarık

Familiy link ile kardeşinizin telefonunu dilediğiniz gibi kısıtlayabilirsiniz, tarayıcıda arama bile yapamaz.
İstediğiniz saatte kilitlenir istediğiniz saatte açılır.
Ben kardeşiminkini 11 de kilitleyip sabah 10'da falan açıyorum wp ye Instagram'a sınır falan koydum.
Tavsiye ederim.

Ben bilmiyorum ama artık 6. sınıftaki çocuklar bile ben 8. sınıfken kendilerini bir şey sanıyorlar hatta biri kapüşonumdan tuttu çekti arkama döndüm çocuğa baktım sanki neden yaptın dermişcesine cevap vermeden gitti.

Ben bilmiyorum ama artık 6. sınıftaki çocuklar bile ben 8. sınıfken kendilerini bir şey sanıyorlar hatta biri kapüşonumdan tuttu çekti arkama döndüm çocuğa baktım sanki neden yaptın dermişcesine cevap vermeden gitti.
2 yaş farka abi denmez. Büyüksünüz diye zorbalamayın o çocukları da, neredeyse yaşıtsınız ileride 2 yasin lafı bile olmayacak. He yaptıkları da doğru değil ama.

2 yaş farka abi denmez. Büyüksünüz diye zorbalamayın o çocukları da, neredeyse yaşıtsınız ileride 2 yasin lafı bile olmayacak. He yaptıkları da doğru değil ama.

Arkadaşım ben zorbalamıyorum hatta zorbalamamaya çalışıyorum fakat 6. sınıflar artık eskisi gibi değil zaten onlarla pek iletişime geçmiyorum sınav sınıfımda yanımda oturan 6. sınıf var onunla arada sırada sohbet ediyorum ama dediğim gibi 6. sınıf geldi kıyafetimi çekti sebebini kendisi de bilmiyor ve çocuğu ilk kez gördüm.

Kardeşim ben zorbalamıyorum hatta zorbalamamaya çalışıyorum fakat 6. sınıflar artık eskisi gibi değil zaten onlarla pek iletişime geçmiyorum sınav sınıfımda yanımda oturan 6. sınıf var onunla arada sırada sohbet ediyorum ama dediğim gibi 6. sınıf geldi kıyafetimi çekti sebebini kendisi de bilmiyor ve çocuğu ilk kez gördüm.
Okul hayatımda kimseyi zorbalamadım ve sadece bir kaç kez kavga ettim.

Son düzenleme:
Arkadaşım ben zorbalamıyorum hatta zorbalamamaya çalışıyorum fakat 6. sınıflar artık eskisi gibi değil zaten onlarla pek iletişime geçmiyorum sınav sınıfımda yanımda oturan 6. sınıf var onunla arada sırada sohbet ediyorum ama dediğim gibi 6. sınıf geldi kıyafetimi çekti sebebini kendisi de bilmiyor ve çocuğu ilk kez gördüm.

Okul hayatımda kimseyi zorbalamadım ve sadece bir kaç kez kavga ettim.
Ben size zorbalıyorsunuz demedim ki zorbalamayın dedim sadece. Toplumumuzda akran zorbalığı çok fazla.

Son düzenleme:
Problem değil dostum, benim için bir sorun teşkil etmiyor ancak forum ortamlarında bildiğim kadarıyla uygunsuz üslüp Olarak geçiyor kardeşim kelimesi. Problem değil.
Tamam dostum bilgilendirmen için sağ ol.

Hocam 3 ay %500 sevgi ve şefkatle yaklaşın düzelmezse kemer sopa vb. cisimlerle belli bir süre düzenli olarak dövün yine düzelmezse psikolojik baskı yapın düzelecektir.
Bence malum kampa (anlayan anladı) yollasınlar bak nasıl akıllanacak.

Tamam dostum bilgilendirmen için sağ ol.

Bence malum kampa (anlayan anladı) yollasınlar bak nasıl akıllanacak.
Auschwitz mi Gulag mı (ban yemem değil mi)

Hocam şaka maka bence önce iyilikle başlayın. Size özensin, ailenizle konuşun, siz ders çalışın sonra gelsinler sizi övsünler, kitap okuyun kitap okurken gelsinler ödüllendirsinler minik bir şey ile, sonra mesela yine konuşun ailenizle, annenizden telefon isteyin işte düzgün bir üslupla, oda versin iyi davransın vs.
He tabi bu arada öğüt verin, siz öğüt verdiğiniz zaman yaw hehe derler falan ama içten içe o verdiğiniz öğütü düşünürler. böyle deneyin olmazsa Allah ne verdiyse..

Ayrıca bundan sonra bir disiplin ortamı oluşsun, her istediği olmasın.

Geri
Yukarı