Kargodaki kart iade edilebilir mi?

Son 20 stok diyor. İyi fiyattaymış. 2-3 güne kalır mı onu bilemem hocam.

O yüzden acele ediyorum bende.

Son 20 stok diyor. İyi fiyattaymış. 2-3 güne kalır mı onu bilemem hocam.

Hocam kargo elime geçti ne yapayım. Aksam üzeri kapanmıştır artık şubeler yarında pazar pazartesi günü Trendyol Express ile göndereceğim iade sebebine ne sectigimin bir önemi var mı?

Son düzenleme:
O yüzden acele ediyorum bende.

Hocam kargo elime geçti ne yapayım. Aksam üzeri kapanmıştır artık şubeler yarında pazar pazartesi günü Trendyol Express ile göndereceğim iade sebebine ne sectigimin bir önemi var mı?
Evet hocam önemi var. Ürünü almaktan vazgeçtim, veya ona benzer bir şey seçin. Ya da diğer varsa diğeri seçebilirsiniz. Açıklama kısmına ürünü hiç açmadım, iade etmek istiyorum yazın.

Evet hocam önemi var. Ürünü almaktan vazgeçtim, veya ona benzer bir şey seçin. Ya da diğer varsa diğeri seçebilirsiniz. Açıklama kısmına ürünü hiç açmadım, iade etmek istiyorum yazın.

Tamam hocam.

Hocam şimdi baktım da https://www.akakce.com/power-supply/en-ucuz-deep-cool-pk750d-750-w-fiyati,2080288525.html
Bu kaynak o kartı kaldirmaz değil mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı