Karşı cinsle iletişime geçemiyorum

alpergkky06

Hectopat
Yer
ev
Herkese selamlar. Öncelikle, Manisa'da yaşıyorum, 10. sınıfa gidiyorum, 16 yaşındayım. Bizim ilde okullar dün ve bugün iki gün boyunca açıldı. Okulun ortamını vs. özlemişiz, iyi oldu aslında. Neyse konuya geliyorum, beyler ben kızlarla iletişime geçemiyorum. Konuşurken elim ayağım titremeye başlıyor, heyecanlanıyorum. Geçen sene bu kadar değildi bu çekingenlik, karantina beni çok olumsuz etkiledi. Kendi cinsimle alakalı hiçbir sıkıntı yok, içinde erkek olan her türlü ortama hemen uyum sağlarım ama kız meselesinde hiç öyle olmuyor. Arkadaşlarım kızlarla konuşurken ben hep sessiz kalıyorum. Bu mevzu yüzünden kendimi çok kötü hissetmeye başladım. Burada beni tanımayan insanlara içimi dökmek istedim.

Ben bunun sebebini biliyorum dostum, sosyal medya ve internet ortamından uzaklaşman lazım. Aynı sorunu ben de yaşıyorum bazen.

Herkese selamlar. Öncelikle, Manisa'da yaşıyorum, 10. sınıfa gidiyorum, 16 yaşındayım. Bizim ilde okullar dün ve bugün iki gün boyunca açıldı. Okulun ortamını vs. özlemişiz, iyi oldu aslında. Neyse konuya geliyorum, beyler ben kızlarla iletişime geçemiyorum. Konuşurken elim ayağım titremeye başlıyor, heyecanlanıyorum. Geçen sene bu kadar değildi bu çekingenlik, karantina beni çok olumsuz etkiledi. Kendi cinsimle alakalı hiçbir sıkıntı yok, içinde erkek olan her türlü ortama hemen uyum sağlarım ama kız meselesinde hiç öyle olmuyor. Arkadaşlarım kızlarla konuşurken ben hep sessiz kalıyorum. Bu mevzu yüzünden kendimi çok kötü hissetmeye başladım. Burada beni tanımayan insanlara içimi dökmek istedim.
Klonum :)

Sosyal medya üzerinden konuşmayı dene, biraz konuştuktan sonra okulda deneyin.

Karşı cinse karşı ilgi duymak suç değil, özgüven eksikliğinden kaynaklı galiba.

Olmadı çık karşısına, seni seviyorum de sevmediğin birine, reddeder seni az özgüven gelir.

Bence karantinada kız görmeye görmeye kızlara olan tavrın 1,5 sene askerlik yapmış asker gibi olmuş. Kız kanka yapmaya çalışın oğlum ileride kız olan ortamlara girerken sıkıntı çekmeyin :D. Sadede gelecek olursak zamanla düzeleceğini düşünüyorum. Relaks ol, Barbara ile konuşmuyorsun sonuçta :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı