Karşı cinsle iletişime geçemiyorum

Bu sekilde muhabbete girmeyi dene.

Dosya Ekleri

• YrN7Jk.png
    YrN7Jk.png
    37,1 KB · Görüntüleme: 117
Herkese selamlar. Öncelikle, Manisa'da yaşıyorum, 10. sınıfa gidiyorum, 16 yaşındayım. Bizim ilde okullar dün ve bugün iki gün boyunca açıldı. Okulun ortamını vs. özlemişiz, iyi oldu aslında. Neyse konuya geliyorum, ben kızlarla iletişime geçemiyorum. Konuşurken elim ayağım titremeye başlıyor, heyecanlanıyorum. Geçen sene bu kadar değildi bu çekingenlik, karantina beni çok olumsuz etkiledi. Kendi cinsimle alakalı hiçbir sıkıntı yok, içinde erkek olan her türlü ortama hemen uyum sağlarım ama kız meselesinde hiç öyle olmuyor. Arkadaşlarım kızlarla konuşurken ben hep sessiz kalıyorum. Bu mevzu yüzünden kendimi çok kötü hissetmeye başladım. Burada beni tanımayan insanlara içimi dökmek istedim.

Aynı şey bende de var. Ne demek istediğini çok iyi anlıyorum, Bu bende doğuştan olan bir şey doğdumdan beri okuldan Kızlarla hiç konuşmadım, Sebebi de bu Küçükken alışmazsan Büyükken de aynı olur. Sanal da gayet çok iyi konuşuyorum fakat karşı karşı ya olmuyor. Sürekli içine kapanık bir insan oldum hala da öyleyim tek muhabbetim, her şeyim, tüm arkadaşlarım hepsi sanaldan nereye gidecek bu huyum gerçekten bilmiyorum... Yaşımı bile doğru düzgün kullanamıyorum, 21 Yaşındayım 13,14 çocuk gibi davranıyorum gerçekten bu konu da çok rahatsızım.

Bir teknoloji forumunda aşk ile alakalı sorunlara çözüm aramak çok ilginçmiş. Ben de denemek isterdim.

Burası teknoloji forumu değil. Sadece genel olarak teknoloji üzerine yardım istenmekte.

Şayet burası bir teknoloji forumu olsaydı sadece teknoloji ile alakalı kategoriler bulunurdu.

Herkese selamlar. Öncelikle, Manisa'da yaşıyorum, 10. sınıfa gidiyorum, 16 yaşındayım. Bizim ilde okullar dün ve bugün iki gün boyunca açıldı. Okulun ortamını vs. özlemişiz, iyi oldu aslında. Neyse konuya geliyorum, beyler ben kızlarla iletişime geçemiyorum. Konuşurken elim ayağım titremeye başlıyor, heyecanlanıyorum. Geçen sene bu kadar değildi bu çekingenlik, karantina beni çok olumsuz etkiledi. Kendi cinsimle alakalı hiçbir sıkıntı yok, içinde erkek olan her türlü ortama hemen uyum sağlarım ama kız meselesinde hiç öyle olmuyor. Arkadaşlarım kızlarla konuşurken ben hep sessiz kalıyorum. Bu mevzu yüzünden kendimi çok kötü hissetmeye başladım. Burada beni tanımayan insanlara içimi dökmek istedim.
Kardesim sosyal medyadan kizlarla muhabbet kurmaya calis. Eger ki dis gorunusune onem vermiyorsan onem vermeye basla, spor salonuna git. Bunlar seni ve senin yasindaki arkadaslari +9 yukseltecektir.
Bu arada kizlar bakmazsa da bakmaz. Bir suru kiz var dunyada, cok takilma buna. Cirkin kizlara cok deger verme. Deger verince bu sefer onlar kendilerini bir sey sanacaklar. Basarilar, kolay gelsin.

Çözüm basit: Görselleştirme uygulamaları.

Daha önce yapmadığın için heyecanlanıyorsun. E sana gidip yap desek, gidip pot kıracaksın bu sefer travma olacak sonra hiçbir kızla konuşamayacaksın ve bakire olarak ölüp gideceksin...

Sınıfını hayal et, kızı hayal et, kızın karşısına oturup onunla konuştuğunu, onu güldürdüğünü hayal et. Bunu günde 100 kez yap. Tamamen buna odaklan.

1 - 2 ay sonra teşekkürlerini iletirsin.

Geri
Yukarı