Kas yapmak için suplement önerisi

Eğer hevesini gidermek istiyorsan alabilirsin. Tadı çok kötü ama onu söyleyeyim öncelikle, içemiyorum deme sonra.

Şimdi bunu alayım 1 ay sonra kreatin satın alayım hocaya danışarak o zaman çok teşekkür ederim iyi akşamlar.
Eğer hevesini gidermek istiyorsan alabilirsin. Tadı çok kötü ama onu söyleyeyim öncelikle, içemiyorum deme sonra.

Ronic Nutrition Bcaa Ultimate 4.1.1 800 gr (böğürtlen Aromalı) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL başkan sence bu nasıl fiyatı da makul geldi işe yararmı.

Son düzenleme:
Yeni başlayan birine en iyi gidecek supplement kreatindir. Sonrasında tecrübe ile zaten kendin neye ihtiyacın olduğunu anlarsın.

Yetersiz protein aldığını düşünüyorsan protein tozu alabilirsin. Onun dışında supplemente çok ihtiyacın yok zaten yeni başlamışsın.

Hocam ben 4 ay içinde güzel bir fizik yapmak istiyorum paramda var o yüzden istiyorum steroid tarzı ilaçlarada baktım ama pek kullanmak istemedim.

Yeni başlayan birine en iyi gidecek supplement kreatindir. Sonrasında tecrübe ile zaten kendin neye ihtiyacın olduğunu anlarsın.

Ronic Nutrition Creatine Ultimate 700 Gr (böğürtlen Aromalı) + Shaker Ve 2 Adet Tek Kullanımlık Whey Protein Hediye Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bu marka nasıldır.

Son düzenleme:
Hocam ben 4 ay içinde güzel bir fizik yapmak istiyorum paramda var o yüzden istiyorum steroid tarzı ilaçlarada baktım ama pek kullanmak istemedim.

Neden 4 ay hocam ne aceleniz var? Çok istiyorsanız madem kreatin alabilirsiniz. Spordaki performansını attırır. Tavsiye ederim kreatini. Onun dışında BCAA bakabilirsin. Yorgunluğun gitmesine büyük katkı sağlar. Steroid ise yaş iş yani çok akıl karı değil. Çok büyük bir hedefiniz yoksa. Amacınız güzel gözüküp çeviklik kazanmaksa, 4 ay içinde sadece supplement alıp çalışmaya devam edebilirsiniz. Kolay gelsin.

Neden 4 ay hocam ne aceleniz var? Çok istiyorsanız madem kreatin alabilirsiniz. Spordaki performansını attırır. Tavsiye ederim kreatini. Onun dışında bcaa bakabilirsin. Yorgunluğun gitmesine büyük katkı sağlar. Steroid ise yaş iş yani çok akıl karı değil. Çok büyük bir hedefiniz yoksa. Amacınız güzel gözüküp çeviklik kazanmaksa, 4 ay içinde sadece supplement alıp çalışmaya devam edebilirsiniz. Kolay gelsin.

Acelem yok başkan sadece yazdan sonra beni görecek insanların şaşırmasını istiyorum bir de 1 aydır gidiyorum 4 ay daha gidince toplamda 5 ay olacak 5 ay kısa bir zaman değil bence.
Bu yukarıda attığım kreatini alayim mi peki çünkü bugün sipariş vereceğim hala karar veremedim bcaa mı almam lazım kreatinmi protein tozumu.

Geri
Yukarı