Kasa Önerisi

Görüntü olarak zaten en ufak bir lafım yok. Gayet yakışıklı. (y)
Malzemesine dokunmadan anlaması tabi ki pek kolay değil, ama yakınlaştırıp dikkatlice baktığımda kasanın çerçevesinde kullanılan plastik sert bir görünüme sahip. Fakat pek kalite hissi alamadım görüntüsünden. Ama ön kısmı fırçalanmış alüminyum dedikleri malzemeye benziyor. Eğer öyleyse gayet kaliteli bir malzemedir.
Ayaklarını yüksekçe yapmışlar. Bu bence süper. Tamam birkaç santim daha yüksek olacak ama, tahmin ediyorum ki altta fan pencereleri vardır, hava sirkülasyonuna faydası çok iyi olur.
Yan tarafını cam yapmışlar. Ben şahsen bu görüntüye bayılıyorum. Benim için artı hanesine kocaman bir artı demek bu.
Ayrıca kablolar için de yeri var anladığım kadarıyla. Bu da kocaman bir artı.
Bence fiyatını hak eder. Ama bu fiyata Türkiye'den de bir ürün alabilirsin yani 30 gün beklemeye gerek var mı orası senin bileceğin iş. Fakat benden geçer oy aldı naçizane fikrimce.

Verdiğiniz sisteme göre daha hava akışı ve daha çok usb portu bulunan bu kasa daha çok işinizi görür.
Zalman Z11 Neo Mid ATX/M-ATX Tower Case for PC: Amazon.co.uk: Computers & Accessories

Yorumunuz için teşekkürler fakat benim attığım kasa 59 dolar iken sizin önerdiğiniz 62 sterlin. :(

Yan tarafını cam yapmışlar. Ben şahsen bu görüntüye bayılıyorum. Benim için artı hanesine kocaman bir artı demek bu.

Benim de çok hoşuma gidiyor. Özellikle bazı ekran kartları LED ışıklı oluyor akşamları o görüntü muhteşem oluyor tek kelimeyle.

Bence şık ve güzel bir kasa, görüşümce bana göre tek eksisi ön panelin üstte olmaması... Kasa masa üzerinde değilse problem yaşanıyor kendi adıma söyleyecek olursam... :D Yaşamamak için zamanında Corsair Graphite 600T White Edition kasa aldım. Sizin içinde sorun teşkil ediyorsa başka kasalara bakın derim, etmez diyorsanız hayırlı olsun. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı