Kasa tavsiyesi

Xborax

Centipat
Merbaha herkese;

Kasa seçiminde gerek hava sirkülasyonu gerekse fiyat performans açısından Zalman'da tercih kıldım. Fakat S2 ile S4 arasında kaldım sizce tercihim ne olmalı?
Ryzen 5 2400G işlemci kullanacağım ve dahili GPU'yu kullanacağım 16 GB 3000MHz ile.

Cougar XTC 500 500W 80 Plus PSU tercih etmeliyim?
High Power 600W 80+ Bronze eco aktif PFC yüksek verimli PSU (HPE-600BR-A12S) mu?

Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
High Power 600W 80+Bronz daha mantıklı olacaktır. Kasa olarak da S2. Izgara panel ile diğer modelden üstün. S4 Plus RGB stokları bitmeseydi onu önerirdim.

Hocam ama bütçe kısıtlı, s2 dahili 1 tane fan veriyor.Kaliteli uygun fan önerebilirseniz sevinirim..

Deep Cool RF120B 120mm Mavi Kasa Fanı - incehesap.com Renkli isterseniz de bu var.

Tam olarak bütçe verebilir misiniz?

kasa için ayıracağım bütçe 350tl idi.S2 300 tl şuan fanla birlikte 350tl oluyor. şimdilik idare edebilirim. teşekkürler
bir de sizce
XPG XPG 8GBX1 3000MHZ Single DDR4 Red Gammix Ram nasıl ?MSI A320M PRO anakart için. fiyatı 310tl ye düşmüş dual olarak fiyat performans ürünü olarak düşündüm.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı