Kasa temizliği için hava üfleyici tavsiyesi

prom1l

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 9100f , rx 580 8 gb , 8gb ram , 256gb ssd
İyi sosyaller, kasanın içindekilere zarar vermeyecek soğuk üfleyebilen sadece PC kasasında kullanabileceğim F/P hava üfleyici önerisi almak istiyorum. Bir de statik elektrik mevzusu varmış temizleme aşaması hakkında ufak bir bilgi verirseniz çok güzel olur ilk defa temizleyeceğim kasayı bir arıza çıkarmayım durduk dururken.

Ucuz yollu bir kompresör alman yeterli. Kaba tozları alırsın, öncesinde kullanmadığın yumuşak uçlu bir diş fırçası varsa fanları onunla fırçalayabilirsin. Tozlar yapışıyor her yere fırçalamadan sadece kompresör ile gitmiyorlar

Ucuz yollu bir kompresör alman yeterli. Kaba tozları alırsın, öncesinde kullanmadığın yumuşak uçlu bir diş fırçası varsa fanları onunla fırçalayabilirsin. Tozlar yapışıyor her yere fırçalamadan sadece kompresör ile gitmiyorlar
Böyle bir şey işimi görür mü yoksa 600-700 liralık torbalı olanları da var.

Bu sadece ağızlık dikkat edin alırken. Daha uyguna varsa alabilirsin. Ben geçen yıl 300 Liraya almıştım. Şuan baktım fiyat 700 TL bandına gelmiş. Torbalılar işini görecektir.

Bu sadece ağızlık dikkat edin alırken. Daha uyguna varsa alabilirsin. Ben geçen yıl 300 Liraya almıştım. Şuan baktım fiyat 700 TL bandına gelmiş. Torbalılar işini görecektir.
Link atabilir misin çok karışık geldi gözüme sadece zarar vermeden kasa temizleyeceğim, bir türlü bulamadim . Soğuk üflüyor mu şarjlı falan mı hiç bir şey yazmıyorlar ki

Geri
Yukarı