Kasayı zarar gelmeden bir yere nasıl götürülür?

ozmo parker

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarın kasasını bir yere götürmem gerekiyor, yürüyerek 30 dakika otobüsle 10-15 dakika, hatta belki daha kısa bir süre. Bu süreçte kasaya bir zarar gelir mi? Nasıl ve nasıl bir şekilde götürmem daha iyi ve uygun olur? Bilenler yazabilir mi?

Bilgisayarın kasasını bir yere götürmem gerekiyor, yürüyerek 30 dakika otobüsle 10-15 dakika, hatta belki daha kısa bir süre. Bu süreçte kasaya bir zarar gelir mi? Nasıl ve nasıl bir şekilde götürmem daha iyi ve uygun olur? Bilenler yazabilir mi?

Eğer bir şeyleri sokme imkanın varsa ekran kartını çıkarıp oyle taşımanı oneririm.

Çamaşır ipi alıp güzelce enine boyuna birkaç kere doladıktan sonra düğüm atıyorsun. Denge noktasının altına da elini acıtmaması için bir bez koyup çanta taşır gibi taşıyorsun.

Buna benzer şekilde dolayacaksın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nasıl açıklayabilirim tam aklıma gelmedi ama iple x şeklinde veya + şeklinde tutmak için birşey yaparsan daha rahat götürebilirsin. kasayı fazla sarsmadığın sürece bir problem olmaz. Ama tavsiyem ekran kartını sök biraz ağır diğer parçalara oranla ve soketi de yamulabilir taşırken. O yüzden en iyisi ekran kartını güzelce bir beze sarıp sırt çantasına atmak geri kalanlara pek bir şey olacağını sanmıyorum.

Nasıl açıklayabilirim tam aklıma gelmedi ama iple X şeklinde veya + şeklinde tutmak için bir şey yaparsan daha rahat götürebilirsin. Kasayı fazla sarsmadığın sürece bir problem olmaz. Ama tavsiyem ekran kartını sök biraz ağır diğer parçalara oranla ve soketi de yamulabilir taşırken. O yüzden en iyisi ekran kartını güzelce bir beze sarıp sırt çantasına atmak geri kalanlara pek bir şey olacağını sanmıyorum.

Ekran kartını çıkarttım ama bir beze sarıp çantama koymam gerektiginden emin misiniz? Bir sorun olmaz değil mi?

Ekran kartını çıkarttım, kasayı kucağımda öyle götürüp getirdim. Hiçbir sorun olmadı geri döndüğümde olduğu gibi çalıştı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı