Kaspersky bilgisayarınızı kastırıyor mu?

Kaspersky kullanırken bilgisayarınızda kasma sorunu oldu mu?

• Oy verenlerin toplamı
    168
1 saniye bir şey değil, geliştirme yapılırsa düzelebilir de o şekilde de kalabilir. O kadar şey için kafaya takmaya gerek yok nede olsa koruma sağlıyor olacak o kadar.
Of be yoruma bak yoruma çözüme gelin beyler. Şu forumdan senin kadar bilgisiz birini görmedim şu verdiğin cevaba bak koruyor o kadar olsun 1 saniyeden ne olacakmış. :)

Evet, eski donanımlara sahibim, Windows kullanırken bile kan ağlıyor, Kaspersky da açık olunca fanım helikoptere dönüyor, kullanımlar yükseliyor bir anda. Windows kullanıyorken durum böyle, bilgisayardaki tek yeni donanım SSD. Ben sorun yaşıyorum açıkçası, güncel donanımlar kullananların sorun yaşadığını sanmıyorum.

Of be yoruma bak yoruma çözüme gelin beyler. Şu forumdan senin kadar bilgisiz birini görmedim şu verdiğin cevaba bak koruyor o kadar olsun 1 saniyeden ne olacakmış. :)
Cahilliğini yok sayıyorum, beğenmiyorsan zorla tutan yok başka kullan ve zararlı yiyince buralarda dolaşma sonra.

Cahilliğini yok sayıyorum, beğenmiyorsan zorla tutan yok başka kullan ve zararlı yiyince buralarda dolaşma sonra.
Ha cahil benim öyle mi? Sen daha bir programın hatasını, koruyor o kadar olsun o ufak bir takılma diye savunacak kadar at gözlüklü birisin. Yazılımda bariz bir hata var ama sen bunu korumadan kaynaklı bir şeymiş gibi bir işten anlamadan yorum yapıyorsun.

Dediğim gibi cahilliğinizi bir tarafa bırakıyorum ve anlamadığınız şey hakkında yorum yapmayın diyorum.
Bir öğrenmişsiniz cahil cahil. Kendi cahilliğinize bakmadan insanları cahil diyorsunuz. Yazılımın içinde olan bir hata diyorum hala anlamadığınız vs diye zırvalıyorsun. Bir tek bende sorun olsa tamam benden kaynaklı diyeceğim ama yeni yorum olarakta bazı kişilerde var problem. Demektir ki programda bir hata var ve çözülmemiş tam anlamıyla. Tabi anlama kapasitesi meselesi.

Hata filan yok, hala anlamadığın şeyleri savunuyorsunuz cahillerle uğraşmıyorum artık yazıp durun.
Kullanmasını bilen soru sorarsa cevaplanacak bilginiz olsun.
Ay canım görüyor musun ne kadarda üzüldük senin engin bilgilerinden faydalanamayacağız tüh tüh tüh ne yazık. Ne güldüm var ya anlatamam :D şu cevaba bak "normal o kadar koruyor takılsın bir şey olmaz." mıhahahah a:ASD

Kaspersky dün kurdum ve bugün YouTube yorum yazarken videoyu ileri geri sararken kasıyor ne yapmalıyım? Güvenliği azaltmadan.

Yeni konular

Geri
Yukarı