Kaspersky dosyaları silemiyor

@İnsan.exe
İyi de şüpheli olarak algılamamış? Silinmemesinin sebebi diye bir şey de yok. Atladığı için işlem yapmamış, eğer tespit etseydi sistem dosyalarını da üzerinde işlem yapabiliyorsun.

Diğerleri gibi atlamış mı yoksa zararlı yazılım uyarısı mı veriyor?

İşlenmedi yazıyor neden olarak da boyut yazıyor hocam.

@İnsan.exe
İyi de şüpheli olarak algılamamış?

Işte demek istediğim bu. Farkındaysanız Kaspersky onları şüpheli olarak algıladıysa dedim ve eğer algılamayıp silmediyse dedim. Mesajı biraz dikkatlı okusaydınız bunu dediğimi anlardınız ve ayrıca Malwarebytes'ı silmesini istedim çünkü onu da virüs olarak algılama ihtimalı var dedim bakın ihtimal ben her şeyimi garanti altına almayı severim o yüzden böyle dedim. Çünkü orada arkadaş sadece silinemiyor demiş bende fazla fotoyu incelemedim meğerse atlamış.

İşlenmedi yazıyor neden olarak da boyut yazıyor hocam.

@Ellie Williams'ın dediği gibi birisi boyut diğerleri kütüphane olarak kullanıldığı için atlamış ama eğer şüpheli buluyorsa da ini atmanızda fayda var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya sallanmışda sallanmış :D Zararlı olan bir şey yok ortada. Zararlı olsa yanında kimliği olur bunu anlayamadınız mı hala.
Atlanan nesneler ya bulutta olur ya tarama sırasında silinmiş olur veya kurallara göre öyle ayarlanmıştır. Silinemedi olanlar ya web tabanında veya bulutta olduğundan olabilir. Yani bunlar bi sorun değil.
MBAMı da kaldırın.

Yeni konular

Geri
Yukarı