Kaspersky mi Avast mı?

Güncel yazılım ve donanımda en iyisi Avast mı yoksa Kaspersky mi sizce?
Bunlar dışında öneriniz var mı ve malware yazılımlarını da temizlerler mi?
İkiside testlerde en iyi sıralarda .Avast eskiden verileri satıyordu lakin bunu yapmayan bir firma yok hangi insan yüklediği programın gizlilik politikasına felan bakıyor ki ?
Kasperskyde amerika ve ingilterede yasak ve rus bir şirket. O zaman kasperskyede güvenmeyelim.

Bitdefender ,nortona da bakabilirsiniz.

İkiside testlerde en iyi sıralarda .Avast eskiden verileri satıyordu lakin bunu yapmayan bir firma yok hangi insan yüklediği programın gizlilik politikasına felan bakıyor ki ?
Kasperskyde amerika ve ingilterede yasak ve rus bir şirket. O zaman kasperskyede güvenmeyelim.

Bitdefender ,nortona da bakabilirsiniz.
Fark ise Avast'ın ürünleri veri toplayıp satma işinde olduğu için görevlerini yapmıyor, virüsleri görmüyor.

Güncel yazılım ve donanımda en iyisi Avast mı yoksa Kaspersky mi sizce?
Bunlar dışında öneriniz var mı ve malware yazılımlarını da temizlerler mi?
Kaspersky'nin Avast'tan daha çok özelliği var, özetlemek gerekirse Kaspersky kullanmanızı öneririm.

İkisi kıyasla Kaspersky tabii. Tam donanımlı koruma için Kaspersky pre gerçekten güzel ama tek başına yetmez! Benim tavsiyem Malwarebytes ve Kaspersky Duo'su. Kaspersky'ın belirtemediği fudlanmış virüsleri bile ininden çıkaran Malwarebytes bu ikisi PC'de olsun Malwarebytes ile ayda 2 veya 3 tam tarama yap Kaspersky günlük zaten icabına bakıyor.

Ev kullanıcısı olarakmı kullanılacak kurumsalmı
Hangi cihazda veya platformda kullanılacak yani bilgide vermemişsiniz
Ne diyebiliriz bu durumda sizce?

Karşılaştırın
Bu rehberdende yardım alabilirsiniz fakat 2022 testleri bu konuda kendiniz karşılaştırma yapmanız daha iyi olur güncellik açısından

Ev kullanıcısı olarakmı kullanılacak kurumsalmı.
Hangi cihazda veya platformda kullanılacak yani bilgide vermemişsiniz.
Ne diyebiliriz bu durumda sizce?

Karşılaştırın.
Bu rehberdende yardım alabilirsiniz fakat 2022 testleri bu konuda kendiniz karşılaştırma yapmanız daha iyi olur güncellik açısından.

Hocam ben Kaspersky kullanıyorum ama BitDefender nasıldır hiç kullanmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı