Kaspersky "sistem izleyici raporu görev durduruldu"

Froster_xx

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi normalde AVP başlatıldı olması gerekiyor ve detaylara baktığımız zaman kullanıcı FİKO/Metehan diyor, yani olması gereken. PC'nin ismi bu ama diğer ünlem olana tıklayınca NT AUTHORITY\SYSTE diyor ve durduruldu olarak gözüküyor. Acaba virüs olabilir mi? İnternet de bunun virüs değil Windows'un bir parçası olduğu falan yazıyor ama son zamanlarda oyun oynarken pingim bir anda yükseliyor ve Kaspersky sağ altdan uyarı veriyor internet indirmesi reddedildi diye. Yani PC'de Kaspersky'ın bulamadığı bir virüsün olduğunu ve Kaspersky'ı kapatmaya çalıştığını düşünüyorum. Hemen gelip format at kardeşim gibi şeyler yazmadan önce yardımcı olmaya çalışın.

dsaaqwe.png

dsaaqwe.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynısını veriyordu virüs olacağını sanmıyorum. Uygulamayı kapatınca avp.exe kapanıyor o da rapor da belirtiyor diye hatırlıyorum.

Bende de aynısını veriyordu virüs olacağını sanmıyorum. Uygulamayı kapatınca avp.exe kapanıyor o da rapor da belirtiyor diye hatırlıyorum.

Peki reis şu ping ve indirme reddedildi şeyine ne diyorsun ya. Buna var mı bir çözüm Kaspersky'da virüs bulamıyorsa kim bulsun.

İndirme reddedildi yani virüslü veya problem çıkarabilecek dosya indirmişsiniz ve Kaspersky'siz indirmeden önce engellemiş demektir.

utcsvc.exe bazen bu görev yöneticisnde yüksek ağ kullanıyor ( 8-9'a kadar çıkıyor​

Hxtsr.exe bazen de bu görev yöneticisnde çok fazla ağ kullanıyor anlık sonra gidiyor dosya konumlarına bakamıyorum ama virüs olsa herhalde Kaspersky tanımlardı bilemiyorum

utcsvc.exe bazen bu görev yöneticisnde yüksek ağ kullanıyor ( 8-9'a kadar çıkıyor​

Hxtsr.exe bazen de bu görev yöneticisnde çok fazla ağ kullanıyor anlık sonra gidiyor dosya konumlarına bakamıyorum ama virüs olsa herhalde Kaspersky tanımlardı bilemiyorum

Kaspersky her virüsü bulacak diye bir şey yok.
Bilgisayarınızı tarayın;
Hitman.Pro:Rehber: Hitman.Pro ile Zararlı Yazılımları Temizleyin End User Terms of Use & Export Compliance
Emsisoft Emergency Kit:Emsisoft - Emergency Kit: Free Portable Malware Scan and Removal ve Rehber: Emsisoft emergency kit ile kötü amaçlı yazılımları ortadan kaldırın
Malwarebytes:Malwarebytes Cyber Security for Home & Business | Anti-Malware

Yeni konular

Geri
Yukarı