Kaspersky'ın bulamadığı virüsleri Malwarebytes buldu

tarikss

Picopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda virüs olduğunu düşünüyordum. Kaspersky ile tarattığımda hiçbir tehdit bulamadı. Ben de bu sefer Malwarebytes indirip tarama yaptım ve 2 tane generic.malware/suspicious türünde virüs buldu. Sizce hangisine güvenmeliyim?

Malwarebytes iyidir ama Kaspersky da iyidir ben Kaspersky kullanıyorum 2 ayda bir Malwarebytes indirip taratıyorum.

Bilgisayarımda virüs olduğunu düşünüyordum. Kaspersky ile tarattığımda hiçbir tehdit bulamadı. Ben de bu sefer Malwarebytes indirip tarama yaptım ve 2 tane generic.malware/suspicious türünde virüs buldu. Sizce hangisine güvenmeliyim?
Dostum Malwarebytes bir anti malware yazılımıdır. Malware virüslerini bulmak için kullanılır. Kaspersky ise antivirüs yazılımıdır. Yani Kaspersky'ın bulamaması normal. Bence her iki yazılımı birlikte kullanmalısın.

Dostum Malwarebytes bir anti malware yazılı mıdır? Malware virüslerini bulmak için kullanılır. Kaspersky ise antivirüs yazılı mıdır? Yani Kaspersky'ın bulamaması normal. Bence her iki yazılımı birlikte kullanmalısın.

Birlikte kullanılmıyor Kaspersky sildiriyor. Ama 2 ayda falan yaparsa sorun olmaz.

Virüsleri şimdi kaldırdım tekrar tarama yaptım iki programda da sonuç temiz çıktı. Peki ben bunlardan hangisini kullanayım birisini devre dışı bırakacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı