Katliam videolarından çok etkileniyorum

Konu içerisinde çok sayıda yanlış bilgilendirme mevcut. Bundan mütevelli buradan soğudum, ilk başlarda yaş konusuna bağlıyordum sonuçta jenerasyonlar farklı neredeyse arada yirmi yıl var ancak alakası yok. Dünya'nın pis bir yer olduğunu öğrenmek için psikolojinizi ve sosyal çevrenizi derinden etkileyecek çöplük içerikler izlemek zorunda değilsiniz. Tarih okuyabilirsiniz en basitinden mesela.Emin olun tarih sayesinde Dünya'nın ne kadar kirli olduğunu en mükemmel şekilde öğrenebilirsiniz tabii ki akademik tarih, liselerde anlatılan şaklabanlıktan bahsetmiyorum. İlgi duyduğunuz meslek üzerine makaleler yahut süreli yayınlar takip edebilirsiniz. Dünya sadece bu tarz pisliklerden ibaret değil ancak sizin yöneliminiz bu tarz pisliklere olursa bir anda dünyanız bunlardan ibaret hâle gelebilir. İstediğiniz kadar etkilenmediğinizi ifade edebilirsiniz. Yapılan akademik çalışmalar sizinle aynı fikirde değil. Etkileniyorsunuz sadece farkında değilsiniz.
Kesinlikle hocam. Ben zaten demiştim etkilenmediğimizi sansak bile aslında içten içe bizi bitiriyor bunlar. Ve patlama noktasında çok pişman oluyoruz. Ve genel olarak ilgilendiğim konular hakkında araştırma yaparım.
Reddit’te öylesine gezinirken bile rahatsız edici içerikler çıkıyor karşına.
Sayfaları engelleyin hocam olması lazım.
Link var mı? (!) :D
Tabii hocam atayım hemen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kesinlikle hocam. Ben zaten demiştim etkilenmediğimizi sansak bile aslında içten içe bizi bitiriyor bunlar. Ve patlama noktasında çok pişman oluyoruz. Ve genel olarak ilgilendiğim konular hakkında araştırma yaparım. F

Sayfaları engelleyin hocam olması lazım.

Tabii hocam atayım hemen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Anladım, lafım size değildi yine kaynağı oturma organı olan arkadaşlar saçmalamış da neyse bloklayalım bakalım. İlgilenenler olursa diye buraya makale linklerini bırakacağım kim bilir belki bir gün bol kepçeden sallamak yerine okumayı tercih ederler🥺 https://scholar.google.com.tr/schol...AGBfm0h9VSmhod12TGYZeY6up5AyNvVOg&oi=scholarr

Anladım, lafım size değildi yine kaynağı oturma organı olan arkadaşlar saçmalamış da neyse bloklayalım bakalım. İlgilenenler olursa diye buraya makale linklerini bırakacağım kim bilir belki bir gün bol kepçeden sallamak yerine okumayı tercih ederler🥺 https://scholar.google.com.tr/scholar_url?url=https://e-space.mmu.ac.uk/576648/1/Fox%20(Rebecca)%202013%20(Southampton%20Solent)%20Qualitative.pdf&hl=tr&sa=X&ei=hLJtYsOMLaOSy9YPo72mYA&scisig=AAGBfm0h9VSmhod12TGYZeY6up5AyNvVOg&oi=scholarr
Bende böyle makale arıyordum hocam teşekkürler.

Arkadaşlar nasıl buluyorsunuz bu şiddet videolarını aklım almıyor(14 yaşındaki kişilere göre konuşuyorum). Bu internet bilginizi böyle şiddet videolarına harcayacağınıza Basın Özgürlüğü ihlal edilerek engellenmiş haberleri bulmaya harcayın. :)

Bu arada arkadaşlar tavsiyem izlediğiniz bir şiddet videosunu bahsederken "Sakın izlemeyin" "Hayatımda gördüğüm en şiddetli video, sakın izlemeyin" "Böyle şiddet videosu hiç görmedim, çok feci" gibi kelimeleri sakın kullanmayın, inanın bu tür kelimeler ben de dahil olmak üzere ters tepiyor.

Bu tür kelimeler yüzünden normalde izlemeyeceğimiz şiddet videosunu aşırı meraktan bulup izleyebiliyoruz.

Son düzenleme:
Bence alışmak lazım. Sürekli izleyecek kadar manyak olmanın alemi yok tabii ki. Ancak yanında bir kişi öldürülürse eğer "gece kulübü saldırısı vs." çok ufak bir ihtimal olsa dahi olacakları ön görmekte fayda var. :)

Geri
Yukarı