Dizilerden etkileniyorum

Konulu zaten hangi dizi olursa olsun negatif enerjiyi emiyorum. Bir ablam bana empati yeteneğin yüksek izlerken kendini kaptırıyorsun demişti bugün.
Oyuncunun yerine kendini koyuyorsundur. Hayatinda yasadigin olayları hatirlatiyordur, veya yaşamak istediğin hayat böyledir. Derin etkilediyse kısa zamanda atlatirsin, normaldir. ;)

Bazı diziler insanları etkiliyor hocam :) özellikle bir dizideki karakteri benimsediğiniz zaman o öldüğü zaman veya dizide başına kötü bir şey geldiği zaman insan etkileniyor. Ama geçicidir. Eğer geçmiyorsa kısa diziler izleyin veya dönem dizileri. Genelde çünkü uzun diziler insanları etkiler. İnsanımızın ruh sağlığı zaten pek iyi değildi. Şu karantina olayları falan girince iyice çöktük.
Madem kendinizi başrol yerine koyuyorsunuz. Başrolün mutlu olduğu veya aksiyonun içerisinde olduğu diziler veya filmlere göz atabilirsiniz.
Bu arkadaşın dediklerini de uygulamanı tavsiye ederim.

Bende bazen etkileniyorum mesela dram dizilerini hiç izleyemiyorum kez korku filmlerini de. Sana tavsiyem şunu unutma "Bu bir dizi, bu bir senaryo" sonra zevk almaya bak.

Geri
Yukarı