Kavga anınızı anlatın

Pek kavga sayılmaz ama 1.sınıfa gidiyorken bir tane yakın arkadaşım formasının üstünde okulun ismi yazan demir bir madalya var o madalyada bir kumaşa bağlı. Neyse bu benim sırtıma demirleri bir vurmaya başladı ben koşuyorum o kovalıyor vuruyor birde aynı hızda koşuyoruz neredeyse habire vuruyor. En sonunda sırtım kıpkırmızı oldu. Zil çaldı zor kaçtım. Neyse aramız bozuldu oradan sonra zaten. Sene sonuna doğru zil çaldı bahçede kimse yok neredeyse. Bende o çocuğu gördüm uzaktan depar attım ona doğru. Onun yanından geçerken sıktım yumruğumu testislerine geldi çocuk yere yığıldı. Bende aynı hızla dönerek depar attım sınıfa. Neyse sonra çocuğu gördüm koşamıyordu. İçimin yağları erimişti o vakit :D.
Ha birde yine 1.sınıfa gidiyorken 2 tane arkadaş kavga ediyorlardı aralarına girdim vurmayın diye ayrılın diye sonra Emir ikisinden biri Emir bana dalmaya başladı. Sonra bende gözüne parmağını soktum.
Hocam Allah akıl fikir versin.Her türlü manyaksınız😳😑😜

*z*n diye bir çocuk vardı tam böyle k*k* bunlar grup halinde dolaşıyorlar. Okul çıkışı bana sataştı uzaklaştırmak için ittim sonra yumruğu kafaya yedim. Daha hayatımda kavga etmemişim ağlaya ağlaya vuruyorum. beni bir güzel 4 kişi dövdüler kalabalık insanlar olmasa herhalde biyerlerim kırılcak. Kavga sonucu boynumda kan halinde bir çizik vardı.

Ne demek istediğiniz anlamadım?
Atalarımız tekrar haklı çıktı, kanıtı. Akıl yaşta değil baştaymış 😁👌
Ne demeye çalışıyorsunuz?
Atalarımız tekrar haklı çıktı, kanıtı. Akıl yaşta değil baştaymış 😁👌
Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim,mizah amaçlı demiştim onu.Ama ne demeye çalıştığınızı anlamadım.
Bu konu anıdan çok tartışmaya dönüyor sanırım.

Ne demeye çalışıyorsunuz?

Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim,mizah amaçlı demiştim onu.Ama ne demeye çalıştığınızı anlamadım.
Bu konu anıdan çok tartışmaya dönüyor sanırım.
Kusura bakmayın bende gerildim azcık yarın sınav falan var matematik, Almanca falan daha isim sormayı bilmiyorum. Neyse tekrar özür dilerim.

Geri
Yukarı