Kavga anınızı anlatın

Lise 3 falandım bir adam böyle 20'li yaşlarında, sevdiğim kızı taciz ediyordu bende daldım buna napıyorsun falan diye adam gözümü morarttı ama kaçtı sonra.

Bir gün gaza geldim birine saldırdım dişim kırıldı hala da kırık aklıma geldikçe sinirleniyorum.

Çoğunuzun eminim bir kavga anısı vardır. 😉
Anlatın dinleyelim ve bir miktar gülüp eğlenelim. 😄

Ben size eski bir kavga anımı anlatayım. Ortaokuldayız ve 8. sınıfım. Kafam allak bullak ve sınav stresi yüzümden belli oluyor. Beden eğitimi dersindeyiz. Bir tane çocuk gelmiş basket potasında tek başına basket atmaya çalışıyor. Ders başlayalı 5 dk olmuş herkes buna camdan bakıyor falan. Gittim yanına topu aldım. Dersine gitsene beden dersi bizim dedim (ben 1.65 falanım o da 1.50 falan) o da kafasını havaya kaldırıp baktı. Gitmezsem ne olur len dedi gevşek gevşek. Ben de buna gitme de gör dedim. Üzerime bir yürüdü, ben de buna basket pota direğinden destek alarak döner tekmeyi bir koydum. Çocuk yere çakıldı ama çakılış o çakılış. Tam o ara bunun ders öğretmeni geldi 10 Dk'yı geçti ne yapıyorsun evladım dışarıda dedi. Tuttu kulağından götürdü. Çocuk tabii çıkışa gel diyerek gidiyor böyle. Sonra bir arkadaşımdan öğrendim ki bu bücür ebu bekirin kardeşiymiş. Ebu bekir de okulun dayısının sağ kolu işte. Beni bir ateş bastı. Bir yandan ebu bekir ile aram bayağı iyi sorun olmaz diyorum. Bir yandan çocuğun kardeşini dövdüm kesin bir mevzu çıkacak diyorum. Ben öğle arası sınıfta yedim yemeği çıkmadım dışarı. Sonrasında unuttu galiba falan demeye başladım. Ondan sonra okul bitti. Ben o ara okuldan sonraki etütlere kalıyordum. Okul bittikten sonra etüt başlayana kadar 30dk ara var. Ben o arada yanıma Enes'i almışım geziyorum. Enes de kısa boylu sıska ama mahalleye hakim bir çocuk. Sonra ben okul bahçesinden çıktım tam bakkala gidiyorum derken önüme o çocuk çıktı. Arkasında da 7 kişi var. 2V7 yani durumumuz. Ben o ara adrenalini bir pompalamışım. Çocuk döndü bana lan sen bana artislik yapan çocuk değil misin diye sordu. Ne artisliği diyorum ben orada (7V2 yemedi) ve bir miktar r yapıyorum. Ardından Enes geldi girdi araya o çocuğa yanımdaki çocuğa elletmem ellersen vallahi küserim bir daha konuşmam dedi bayağı zorladı(ben göstererek). Çocuk da sonra görüşeceğiz seninle sen bekle dedi bana. Ben kenardan sızdım bakkala doğru devam ettim. O çocuklar da bana gülerek okula girdiler. Ben ne utandım ne utandım anlatamam ama yanımda Enes olduğu için kavga falan çıkmadı. Sonra okul bitince direkt okul servisime doğru koştum. Servisin yanındayken gelenlere bir baktım böyle. O çocuğu okuldan çıkarken gördüm. Aramızda 20 metre vardı böyle. Nah çektim çocuğa ve bindim servisime. Koşarak geldi ama hangi servis olduğunu bilemedi. 1-2 DK bakındı sonra servisler yola çıktı o da bulamadı beni. Ertesi günü de anlatmak isterdim ama çok uzun oldu. Bir dahaki sefere artık.
bi çocuk var dı artık yok...

Ben ve 2 arkadaşım akşam vakti gezerken bakkalın önünde 13, 14 yaşlarında 5 6 çocuk bize laf atmıştı, bizde o zaman takmayıp mahalleye gittik biraz oturduk, sonra kavga çıkarmak için tekrardan oraya gittik. Gittiğimizde sadece 1 kişi vardı, bende yanına gidip konuşmaya çalıştım çocukla sonra çocuk mahallenin içine doğru yürüyordu bende durmayıp onun peşinden gidiyordum arkadaşlarım gel gitme demesine rağmen gittim ve çocuk 7 - 8 kişilik 17 - 18 yaşlarındaki gruba abi bunlar bana karışıyorlar dediğinde 2 mahalle koşmam bir oldu. Yanımdaki arkadaşlarım benim arkamda oldukları için çocukları görmemişlerdi bu yüzden kaçamamışlardı bende arkama baktığımda arkadaşlarımı göremediğim için geri döndüm neyse ki kovalayan çocuklar tanıdık çıkmıştı. Eğer tanıdık olmasaydı şu an burada olmayabilirdim. Bu da 1.5 - 2 yıllık bir anıydı.

Kavga sayılmasa da, haksızlığa uğradığım bir olay vardı. Ben ilkokul 3'te falanken okuduğum ilkokul ortaokulla birleşikti. Bizim binamıza gelip zorbalık yaparlardı. 7.sınıf veya 8.sınıf 2 vatandaşın daha küçücük bana sataşıp topumu elimden alması sonucu onlara vurmuş olmam, oradan geçen hocanın bu koca heriflere kızmak yerine 3.sınıf benim yakamdan tutup havaya kaldırması ve bu konu hakkında hiçbir şey yapılmaması. Anlam veremediğim konuların başında gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı