Kavga edeceğimi aileme söylemeli miyim?

MehmetEminCeylan

Centipat
Daha fazla  
Ben kuzenimle telefondan siteden birini işlettim. İşlettim dediğim WhatsApp'tan eğlendik işte sonra zaten söyleyecektik işte sonra ciddiye aldı anneme küfür etmeye başladı sonra bende onunkine ettim sonra benim kim olduğumu bilmiyordu WhatsApp'da ismim açıktı oradan gördü kuzenimde Malatya'da işte öğrenince dedi ki senin gördüğüm yerde dövcem falan kalabalıklar bir de ben kavga edeceğim zamanda çok heyecanlanıyorum. Sizce aileme söyleyeyim mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kuzenimle telefondan siteden birini işlettim. İşlettim dediğim WhatsApp'tan eğlendik işte sonra zaten söyleyecektik işte sonra ciddiye aldı anneme küfür etmeye başladı sonra bende onunkine ettim sonra benim kim olduğumu bilmiyordu WhatsApp'da ismim açıktı oradan gördü kuzenimde Malatya'da işte öğrenince dedi ki senin gördüğüm yerde dövcem falan kalabalıklar bir de ben kavga edeceğim zamanda çok heyecanlanıyorum. Sizce aileme söyleyeyim mi?

Aga ne diyorsun durumu anlat sen hakliysan başta polise git deli misin tek kavga edeceksin.

Aynı şeyi ben de yaşamıştım. Bir daha yapmadım. Soruna gelirsek, bence söyle çünkü öğrenince kızabilirler.

Ekmek almaya gittim tam fırından çıkarken rokete atlayıp Mars'a gittim ardından dolar 1 TL oldu, bunu aileme söylemeli miyim? (!) Konuyu resmen böyle anladım. İşlettiğiniz kişi ile aynı şehirde mi yaşıyorsunuz?

Aynı site hatta demin kapıyı çalıp kaçtılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş siz ne yaşıyorsunuz... Adam seni tanımıyor işletiyorsun anana sövünce sen de onunkine sövüyorsun. Madem işlettin adamın anasına sövdün dayak yemeyi göze alacaksın. Benim fikrim; git özür dile, kavgadan kaçın. Elemanı gördüğün yerde topukla git.

Geri
Yukarı