Kavga edeceğimi aileme söylemeli miyim?

Ben kuzenimle telefondan siteden birini işlettim. İşlettim dediğim WhatsApp'tan eğlendik işte sonra zaten söyleyecektik işte sonra ciddiye aldı anneme küfür etmeye başladı sonra bende onunkine ettim sonra benim kim olduğumu bilmiyordu WhatsApp'da ismim açıktı oradan gördü kuzenimde Malatya'da işte öğrenince dedi ki senin gördüğüm yerde dövcem falan kalabalıklar bir de ben kavga edeceğim zamanda çok heyecanlanıyorum. Sizce aileme söyleyeyim mi?
kac yasindasin olm sen.

Ekmek almaya gittim tam fırından çıkarken rokete atlayıp Mars'a gittim ardından dolar 1 TL oldu, bunu aileme söylemeli miyim? (!) Konuyu resmen böyle anladım. İşlettiğiniz kişi ile aynı şehir de mi yaşıyorsunuz?

Öyle deme Webcam'den de kavga edebilirler. Hem heyecanı gider. 🤣

Ben kuzenimle telefondan siteden birini işlettim. İşlettim dediğim WhatsApp'tan eğlendik işte sonra zaten söyleyecektik işte sonra ciddiye aldı anneme küfür etmeye başladı sonra bende onunkine ettim sonra benim kim olduğumu bilmiyordu WhatsApp'da ismim açıktı oradan gördü kuzenimde Malatya'da işte öğrenince dedi ki senin gördüğüm yerde dövcem falan kalabalıklar bir de ben kavga edeceğim zamanda çok heyecanlanıyorum. Sizce aileme söyleyeyim mi?

WhatsApp'tan adamı işlettin, anasına sövdün, ismin üzerinden yerini öğrendi ve şimdi kalabalık bir şekilde seni mü dövücekler?

Özür dile. "Abi yaptığım saçmalıktı. Arkadaşlarıma uyup bir salaklık yaptım ve sen anama sövünce arkadaşlarım önünde rezil olmamak için bende sövdüm. Lütfen ciddiye alma özür dilerim" tarzı bir şeyler yazmalısın.

+ Bana kalırsa konu troll.

WhatsApp'tan adamı işlettin, anasına sövdün, ismin üzerinden yerini öğrendi ve şimdi kalabalık bir şekilde seni mü dövücekler?

Özür dile. "abi yaptığım saçmalıktı. Arkadaşlarıma uyup bir salaklık yaptım ve sen anama sövünce arkadaşlarım önünde rezil olmamak için bende sövdüm. Lütfen ciddiye alma özür dilerim" tarzı bir şeyler yazmalısın.

+ Bana kalırsa konu troll.

Ya bu aptallar özürle duracak insanlar değil.

Kac yasindasin olm sen.

16.

Sen orada degilmişsin gibi yap şimdilik.

Öyle yapıyordum bizim bir akrabaya benim ismimi sormuşlar o da ben olduğumu söylemiş. Yani biliyor. Kim olduğumu ayrıca aptal eve yemek sipariş etti kapıyı çalıp kaçtı boş boş işler vallahi özürle çözülecek iş olsa çözerim hepsi veled sürüsü özür dilesen kendini öv öv bitiremezler atarlanır kısaca durmazlar.

Ya bu aptallar özürle duracak insanlar değil.

16.

Öyle yapıyordum bizim bir akrabaya benim ismimi sormuşlar oda ben olduğumu söylemiş yani biliyor. Kim olduğumu ayrıca aptal eve yemek sipariş etti kapıyı çalıp kaçtı boş boş işler vallahi özürle çözülecek iş olsa çözerim hepsi veled sürüsü özür dilesen kendini öv öv bitiremezler atarlanır kısaca durmazlar.

Neyse ben uyuyorum yarın ne olacak göreceğiz bakalım bir de bunlar kalabalıkken artistlik yapiyor Tekken bir şey diyemiyorlar ama hepsi toplanınca artist oluyor sayıyor sövüyor. Yemin ederim siz tanısanız sizde benim yaptığımı yaparsınız aileme de duruma göre söyleyeceğim çocuklardan biri benden birkaç ay büyük diğerleri 2-3 yaş küçük o başındakileri indirsem yeter de dediğim gibi kavgada çok heyecanlanıyorum. Ne yapacağımı şaşırıyorum inşallah dayak yemem dayak yesem bile 1-2 tane sağlam oturtsam yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hafif temiz bir dayağı hak etmişsin. Sakın ailene söyleme bugünü dışarıda geçir, eleman gözükünce ilerle ve nasibini al. Dediğimi yap çünkü eğer o seni şikayet ederse o zaman görürsün milleti işletmek neymiş.

Hafif temiz bir dayağı hak etmişsin. Sakın ailene söyleme bugünü dışarıda geçir, eleman gözükünce ilerle ve nasibini al. Dediğimi yap çünkü eğer o seni şikayet ederse o zaman görürsün milleti işletmek neymiş.

İşletmekten kastım küfür müfür etmedik sadece eğlendik dedim ki işte ben organ mafyasım organlarını çalacağım onun gibi şeyler sonra WhatsApp profilimde ismim yazıyordu oradan ismimi gördü küfretmeye başladı bir de çocuk arkadaşlarının yanında küfrediyor Tekken edemiyor gideceğim dayak yersem yerim atarsam da atarım artık fazla uzadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı