Kavga edeceğimi aileme söylemeli miyim?

İşletmekten kastım küfür müfür etmedik sadece eğlendik dedim ki işte ben organ mafyasım organlarını çalacağım onun gibi şeyler sonra WhatsApp profilimde ismim yazıyordu oradan ismimi gördü küfretmeye başladı bir de çocuk arkadaşlarının yanında küfrediyor Tekken edemiyor gideceğim dayak yersem yerim atarsam da atarım artık fazla uzadı.
Yüzsüzlüğü bak be; önce adamı arayıp kendisini organ mafyası olarak tanıtıyor, adam kendisine küfür edince şaşırıyor, üstüne kendisi de adama karşılık veriyor, bir de kendisini haklı buluyor :D

Kaç bin tane kavga konusu açıldı nerede bunu bunu yapıp dövüceksin diyenler😂
Konuyu ailenize taşımayın.
Kuzeninizle beraber bu şeyi yemişsiniz kuzeninizle beraber çözün.
Ayrıca aynı sitede oturan birisini işletmek ne demek? Adam seni tanımayacak mı sanıyosun?

Ben kuzenimle telefondan siteden birini işlettim. İşlettim dediğim WhatsApp'tan eğlendik işte sonra zaten söyleyecektik işte sonra ciddiye aldı anneme küfür etmeye başladı sonra bende onunkine ettim sonra benim kim olduğumu bilmiyordu WhatsApp'da ismim açıktı oradan gördü kuzenimde Malatya'da işte öğrenince dedi ki senin gördüğüm yerde dövcem falan kalabalıklar bir de ben kavga edeceğim zamanda çok heyecanlanıyorum. Sizce aileme söyleyeyim mi?

Helallik al, anam garip anam falan de, bir de gitmeden önce küçük emrah izle daha iyi motive olursun :)

Kaç bin tane kavga konusu açıldı nerede bunu bunu yapıp dövüceksin diyenler😂
Konuyu ailenize taşımayın.
Kuzeninizle beraber bu şeyi yemişsiniz kuzeninizle beraber çözün.
Ayrıca aynı sitede oturan birisini işletmek ne demek? Adam seni tanımayacak mı sanıyosun?

Zaten beni tanıyor. WhatsApp ismim gözüküyor. Çocuk ben organ mafyasıyım dedim diye sövmedi. İsmimi gördü direkt bana sövdü. Bir de T.C. bulmuş diyor ki seni ölü göstereceğim ve evine pizza siparişi vereceğim. Çok gereksiz uzayan bir konu. Çocuk biraz zeki ve anlayışlı biri olsa diyecektik ki biz seni kandırdık deyip açıklicayaktık direkt ismimi gördü ve dedi ki seni ölü göstereceğim adına şirket açacağım evine pizza sipariş edeceğim bir de kendini öv öv bitiremiyor. Gelmiş aşagıda küçük çocukların yanında diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten beni tanıyor. WhatsApp ismim gözüküyor. Çocuk ben organ mafyasıyım dedim diye sövmedi. İsmimi gördü direkt bana sövdü. Bir de T.C. Bulmuş diyor ki seni ölü göstereceğim ve evine pizza siparişi vereceğim. Çok gereksiz uzayan bir konu. Çocuk biraz zeki ve anlayışlı biri olsa diyecektik ki biz seni kandırdık deyip açıklicayaktık direkt ismimi gördü ve dedi ki seni ölü göstereceğim adına şirket açacağım evine pizza sipariş edeceğim bir de kendini öv öv bitiremiyor. Gelmiş aşagıda küçük çocukların yanında diyor.

Bunun anlayışlı olmak ile alakası nedir? Ben seni arasam organ mafyasıyım desem ne yapacaksın? Anlayışlı ol diyor üstüne karşıdaki kişiyi zeki olmamakla nitelendiriyor😂
Her yerde ad soyad kullanmayın bu arada
Her yerde kullanırsanız bu şekilde 30kg tas kafalar bir şey yaptıklarını sanarlar
Şu anda internette Technopat üzerindeki ben bile 10TL verip isim soy isim ile eğer isim soy isim yaygın ise yaşadığı yer anne baba adı vb kullanıp (bazı yerlerde bedava hatta) verip sizin bilgilerinizi bulabilirim.
Verilerimiz bu kadar değersiz işte.

Geri
Yukarı