Kavga etmek zorunda kaldım

RGB fanı

Picopat
Merhaba hocalarım. İsmim Ömer, yaşım 16, lisede okumaktayım, maalesef tam bir hanzoların, cahillerin bir lisesi. Konu o değil, bugün bir arkadaş bizim beslenme dersinde bana Konyalı, kürt, seni döverim gibi ithamlarda bulundu. Ben de dedim ki ''kanka bak güzelce konuşalım, sen haklısın dedim.'' olay bitsin diye, adamın beyni basmıyor, konuşms, kes sesini gibi ithamlarda bulundu ve eyvallah dedim. Bugün öğlen ailevi değerlerime küfür edince üzerine yürüyüp ittirdim, o da yüzüme doğru vurmaya kalktı, yumruğunu tutup akciğer kısmına sağlam bir yumruk atıp yere serip kolunu ters çevirdim ve hoca gelince bıraktım. Hocalarım ben de kendimi serseri gibi hissettim, çok efendi bir çocuğum, ben de böyle olsun istemezdim ama arkadaşla düzgün medenice konuştum anlamadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba hocalarım. İsmim Ömer, yaşım 16, Sakarya spor lisesinde okumaktayım, maalesef tam bir hanzoların, cahillerin bir lisesi. Konu o değil, bugün bir arkadaş bizim beslenme dersinde bana Konyalı, kürt, seni döverim gibi ithamlarda bulundu. Ben de dedim ki "kanka bak güzelce konuşalım, sen haklısın dedim." olay bitsin diye, adamın beyni basmıyor, konuşms, kes sesini gibi ithamlarda bulundu ve eyvallah dedim. Bugün öğlen ailevi değerlerime küfür edince üzerine yürüyüp ittirdim, o da yüzüme doğru vurmaya kalktı, yumruğunu tutup akciğer kısmına sağlam bir yumruk atıp yere serip kolunu ters çevirdim ve hoca gelince bıraktım. Hocalarım ben de kendimi serseri gibi hissettim, çok efendi bir çocuğum, ben de böyle olsun istemezdim ama arkadaşla düzgün medenice konuştum anlamadı.

Şiddetin bizim gibi ülkelerde çözüm oluyor maalesef ama hak ediyorlar o ayrı.

Yeni konular

Geri
Yukarı