Kavga etmek zorunda kaldım

Amacım gidip elemanı dövmek değildi düzgüncede konuştum dinlemedi kavga çözüm değil dedi.

Benden korkuyor musun dedi sonra olan oldu.

O kaşınmış hocam. Aslında gidip şikayette edebilirdiniz.

Arkadaş zorbalıklarını sürdürmye devam etti.

Şu an benden özür diliyor bir daha benimle alay etmeyeceğini ne desem bilemedim.

Son düzenleme:
Amacım gidip elemanı dövmek değildi düzgüncede konuştum dinlemedi kavga çözüm değil dedi.

Benden korkuyor musun dedi sonra olan oldu.

Arkadaş zorbalıklarını sürdürmye devam etti.

Şu an benden özür diliyor bir daha benimle alay etmeyeceğini ne desem bilemedim.
Hocam eğer kendinizi gerçekten kötü hissediyorsanız, "Kavga bir çözüm değildi, kusura bakma." gibi bir mesaj atabilirsiniz fakat ben kesinlikle bunu yapmanızı tavsiye etmiyorum. Sizinle alay etmiş, terbiyesiz söylemlerde bulunmuş gayette hakettiğini düşünüyorum. Özrünü kabul edersiniz, barışırsınız bir daha yapmaz.

Merhaba hocalarım. İsmim Ömer, yaşım 16, lisede okumaktayım, maalesef tam bir hanzoların, cahillerin bir lisesi. Konu o değil, bugün bir arkadaş bizim beslenme dersinde bana Konyalı, kürt, seni döverim gibi ithamlarda bulundu. Ben de dedim ki ''kanka bak güzelce konuşalım, sen haklısın dedim.'' olay bitsin diye, adamın beyni basmıyor, konuşms, kes sesini gibi ithamlarda bulundu ve eyvallah dedim. Bugün öğlen ailevi değerlerime küfür edince üzerine yürüyüp ittirdim, o da yüzüme doğru vurmaya kalktı, yumruğunu tutup akciğer kısmına sağlam bir yumruk atıp yere serip kolunu ters çevirdim ve hoca gelince bıraktım. Hocalarım ben de kendimi serseri gibi hissettim, çok efendi bir çocuğum, ben de böyle olsun istemezdim ama arkadaşla düzgün medenice konuştum anlamadı.
Bu "Konyalı" şeyi yeni mi çıktı ya. Herkes diyor. Onun dışında ellerinize sağlık.

Geri
Yukarı