Kavgadan nasıl kaçılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim konum ile ilgili bir alan bulamadım, bunu seçtim. Lütfen kabul edin. Öncelikle ben dayak yiyeceğim. Çok zayıf birisiyim. Okulda dayak yiyeceğim. Dayak yemekten nasıl kurtulabilirim? Ben barışma taraftarıyım. Zaten arkadaşım önceden konuşuyordum.

Selamlar dostum barışmak taraftarındaysan fakat karşı taraf bunu istemiyorsa ve sana zarar vermeğe kesin düşünüyorsa konuşurken beklemediği bir anda sağlam bir yumruk at çenesine veya kulağının altına at eğer sert atarsan zaten sersemler ve senden korkmaya başlar ama eğer sert vurmazsan ve etki etmezse geçmiş olsun dayağı yedin.

Adam gibi dayağını yemeni öneririm. Kaçarsan daha fena olur. Ya da iki üç bir şey vur. Ellerin armut mu topluyor?

Benim konum ile ilgili bir alan bulamadım, bunu seçtim. Lütfen kabul edin. Öncelikle ben dayak yiyeceğim. Çok zayıf birisiyim. Okulda dayak yiyeceğim. Dayak yemekten nasıl kurtulabilirim? Ben barışma taraftarıyım. Zaten arkadaşım önceden konuşuyordum.

Niye dövmek istiyorlar?

Bazı insanlar "Barış" kelimesinin ne olduğunu bilmezler. Sen barışmak istersin ancak onlar daha da öfkelenir. Çok fazla sayfa olduğu için tüm sayfaları okuyamadım ancak şunu söyleyeyim, tecrübe edin yani eğer seni dövmek isteyenler senin aslında eski arkadaşlarınsa onlardan uzak durmaya çalış. Yeni arkadaş edinmeye çalıştığın zaman düşün mesela hareketleri nasıl? konuşma tarzı nasıl? Bunlar bir ipucu gibi zaten. Bence öğretmenine söyle ancak ondan önce bir şey daha sorcam. Okuldan çıkınca onlar ile karşılaşıyor musun? Evinin yerini biliyorlar mı? Bu arada dua et o seni dövmek isteyen arkadaş burada yazdıklarımızı okumasın.

E
Bazı insanlar "Barış" kelimesinin ne olduğunu bilmezler. Sen barışmak istersin ancak onlar daha da öfkelenir. Çok fazla sayfa olduğu için tüm sayfaları okuyamadım ancak şunu söyleyeyim, tecrübe edin yani eğer seni dövmek isteyenler senin aslında eski arkadaşlarınsa onlardan uzak durmaya çalış. Yeni arkadaş edinmeye çalıştığın zaman düşün mesela hareketleri nasıl? konuşma tarzı nasıl? Bunlar bir ipucu gibi zaten. Bence öğretmenine söyle ancak ondan önce bir şey daha sorcam. Okuldan çıkınca onlar ile karşılaşıyor musun? Evinin yerini biliyorlar mı? Bu arada dua et o seni dövmek isteyen arkadaş burada yazdıklarımızı okumasın.
Evet karşılaşıyorum. Biliyorlar, ama gelemezler.

Evet karşılaşıyorum. Biliyorlar, ama gelemezler.
Bu arada şunu söyleyeyim diyelim ki aslında onlar haklı. (Yanlış anlama olayın farkında bile değilim, sadece genel örnek vereceğim.) Eğer haklı olan kişi birine vurmaya ,dövmeye çalışırsa ne olursa olsun döven genel olarak haksız, dövülen haklı çıkabilir. (Not: dediğim şey her zaman için geçerli değil. Olaya bağlı.) Gelemezler ise sıkıntı yok o zaman?

Bu seni kavgaya çağıranlar, kaç yaşında?

14.

Bu arada şunu söyleyeyim diyelim ki aslında onlar haklı. (Yanlış anlama olayın farkında bile değilim, sadece genel örnek vereceğim.) eğer haklı olan kişi birine vurmaya, dövmeye çalışırsa ne olursa olsun döven genel olarak haksız, dövülen haklı çıkabilir. (Not: Dediğim şey her zaman için geçerli değil. Olaya bağlı.) gelemezler ise sıkıntı yok o zaman?

Ama maalesef okul var okulda yakalayabilir. Sonra çıkışta yakalayabilir. Sizce ne yapmalıyım? Pazartesiye kadar vaktim var. Barışma taraftarıyım ama onlar değil kafaya koymuşlar.

Okul müdürüyle konuş.

Bu işin çıkışı da var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı