Kayıp kedim ameliyatlı olarak geri geldi

Hocam sivri bir şeyle çizip delmiş gibi gösterilmiş olmasın?
Yani çünkü akıl kârı değil bunu yapmak.
Kedi nasıl mutlu mu?
Yürürken yamukluk aksama hırıltı tarzı şeyler var mı?
Karnını elleyebiliyorsanız az bir elleyip bakın çok zorlamadan hem canı yanıyor mu öğrenir.
Hem de gerçekten karnı açılmış mı emin olursunuz veterinere gidersiniz.

Ve anlattığınız şey biraz profesyonel gibi duruyor.
2 3 serserinin işi değil bu eğer gerçekten karnı delinmişse.
Belki belediye falan kısırlaştırmıştır.

Hocam sivri bir şeyle çizip delmiş gibi gösterilmiş olmasın?
Yani çünkü akıl kârı değil bunu yapmak.
Kedi nasıl mutlu mu?
Yürürken yamukluk aksama hırıltı tarzı şeyler var mı?
Karnını elleyebiliyorsanız az bir elleyip bakın çok zorlamadan hem canı yanıyor mu öğrenir.
Hem de gerçekten karnı açılmış mı emin olursunuz veterinere gidersiniz.

Kedide bir sıkıntı yok profesyonelce yapılmış gibi, muhtemelen kısırlaştırılmış. Ama bu kediyi alırken memelerini kontrol edip yavrularinin olup olmayacağını anlamayacak kadar salak mıydı bunu yapanlar. Allah'tan ben bakıyordum yavrularına yoksa bir kenarda aç şekilde ölüp giderlerdi.

Kedide bir sıkıntı yok profesyonelce yapılmış gibi, muhtemelen kısırlaştırılmış. Ama bu kediyi alırken memelerini kontrol edip yavrularinin olup olmayacağını anlamayacak kadar salak mıydı bunu yapanlar. Allah'tan ben bakıyordum yavrularına yoksa bir kenarda aç şekilde ölüp giderlerdi.
Siz yine de veterinere götürün.

Hocam yanlış anlamayın ama bence *eğer gitmediyseniz* hâlâ buraya mesaj yazmanız hata. En kısa zamanda veterinere götürmeniz lazım. Bir arkadaşınız kaybolsa 2-3 gün sonra gelse ya karnımı deşmişler ama dikmişler dese normal mi olurdu?

Geri
Yukarı