Kayıpsız ses deneyimi için kulaklık önerisi

JokeyMonkey28w

Hectopat
Görünüşe göre AirPods'lar ve diğer kablosuz kulaklıklarla kayıpsız sesi dinlemek mümkün değil, peki kayıpsız sesi dinleyebileceğimiz kulaklıklar neler, önerileriniz var mıdır?

Görünüşe göre AirPods'lar ve diğer kablosuz kulaklıklarla kayıpsız sesi dinlemek mümkün değil, peki kayıpsız sesi dinleyebileceğimiz kulaklıklar neler, önerileriniz var mıdır?

Öncelikle kayıpsız bir codec kullanmalısınız. FLAC, Apple Lossless, Tidal MQA gibi.

Bütçeniz nedir? Öneriler yapabiliriz bütçeye göre.

senheiser ie 200 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Reddit'den biraz baktım. Bas ve midlerde Hexa daha detaylı diyorlar. IE 200 için tizde ve sahnede önde olduğu söylenmiş.
IE 200'ün konforlu olduğu da üstüne basa basa söylenmiş.
Kulak içi kulaklık için konfor büyük önem arz ediyor bence acı, rahatsızlık yaşatmaması adına. Bu durumda ben IE 200 tercih ederdim.

Reddit'den biraz baktım. Bas ve midlerde Hexa daha detaylı diyorlar. IE 200 için tizde ve sahnede önde olduğu söylenmiş.
IE 200'ün konforlu olduğu da üstüne basa basa söylenmiş.
Kulak içi kulaklık için konfor büyük önem arz ediyor bence acı, rahatsızlık yaşatmaması adına. Bu durumda ben IE 200 tercih ederdim.
evet rahatlık cidden önemli bir kriter.Galiba seçimimi ie200den yana kullanacağım.teşekkür ederim önerileriniz için

Yeni konular

Geri
Yukarı