Kayseri'de 1000 Mbps TurkNet GigaFiber Proje Hızlandırma Destek

Emre007038

Hectopat
Daha fazla  
Evet Herkese Selamlar,
Bildiğiniz üzere TurkNet talep üzerine GigaFiber altyapısı çekerek ilerlemektedir.
Bu konu Kayseri'de yaşayan kardeşlerimizle bu yüksek hız projesini Kayseri'de hızlandırmak için açılmıştır.
Ek olarak gerekirse 10 binlerce lira reklam bütçesi harcayarak milyonlarca insana ulaşmaya çalışmayı planlamaktayım.
TurkNet 1000 Mbps hızda hizmet vermekte olup fiyatı sadece 139,90 liradır.

Aşağıda paylaştığım linkten talepte bulunarak bu projeyi hızlandırma konusunda katkı sağlamış olacaksınız.
Destek veren herkese ayrı ayrı Teşekkürler. 🥰

Dosya Ekleri

• ADntısı.PNG
    ADntısı.PNG
    66,2 KB · Görüntüleme: 79
Evet Herkese Selamlar,
Bildiğiniz üzere TurkNet talep üzerine GigaFiber altyapısı çekerek ilerlemektedir.
Bu konu Kayseri'de yaşayan kardeşlerimizle bu yüksek hız projesini Kayseri'de hızlandırmak için açılmıştır.
Ek olarak gerekirse 10 binlerce lira reklam bütçesi harcayarak milyonlarca insana ulaşmaya çalışmayı planlamaktayım.
TurkNet 1000 Mbps hızda hizmet vermekte olup fiyatı sadece 139,90 liradır.

Aşağıda paylaştığım linkten talepte bulunarak bu projeyi hızlandırma konusunda katkı sağlamış olacaksınız.
Destek veren herkese ayrı ayrı Teşekkürler. 🥰
Selam. Pek işe yarayacağını sanmasam da zamanında ben de başvurmuştum, arkadaşlarıma da söylemiştim. Umarım faydalı olur da o hızları görebiliriz.

Selam. Pek işe yarayacağını sanmasam da zamanında ben de başvurmuştum, arkadaşlarıma da söylemiştim. Umarım faydalı olur da o hızları görebiliriz.
Merhaba, gigaFiber altyapı çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Her geçen gün bölgelerimizi genişleterek devam ediyoruz. Proje ekiplerimiz bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirecektir 🌸

2022 yılında halen GigaFiber için başvuruyor olmak bir utanç fakat diğer İSS'ler ile kıyaslandığında TurkNet'in GigaFiber çabasını ve getirmiş olduğu rekabeti takdir etmek gerekiyor.

GigaFiber için başvuru talebi oluşturdum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı