Kayseri'de toplu taşıma yabancı uyruklu öğrencilere ücretsiz oldu

xakiran

Hectopat
Yakın zamanda öğrenci biletine zam yapan Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin yabancı öğrencilere, şehit yakınları ve gaziler ile aynı hakkı vererek toplu taşımayı tamamen ücretsiz yaptığı ortaya çıktı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten daha önce de ücretsizdi diye biliyorum, suriyeliler ilk geldiği zaman değiştirmişlerdi (o zamanlar MHP'liydi Kayseri, MHP de AKP junior olmamıştı). Şimdi de geri döndürmüşler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilerek mi yapılıyor, ne oluyor anlamış değilim. Karışıklık çıkartıp seçimi mi erteleyecekler ne yapacak bunlar.

Yazık yemin ederim yazık ben 3TL basmamak için nereden nereye yürüyorum bunlar bedavaya biniyor denilecek söz kalmadı suriyeliler bizden daha üstün. Düşünsene karta para atmak için para istiyorsun baban para yok diyor ve gidiyor akpye oy basıyor onlar bizden daha rahat yaşarken hala nasıl oy basıyorlar anlamıyorum.

Geri
Yukarı