Kayseri'de toplu taşıma yabancı uyruklu öğrencilere ücretsiz oldu

Bilerek mi yapılıyor, ne oluyor anlamış değilim. Karışıklık çıkartıp seçimi mi erteleyecekler ne yapacak bunlar.

A nereden bildin, yalnız seçimi ertelemek değil, hiç seçim yapmamak gibi bir düşünceleri olabilir :)

Tüm bu olayların tek amacı var. Onları vatandaşlığa dahil edip oy alabilmek. Kendi gençlerinin, kendilerine oy vermeyeceğini bal gibi biliyorlar.
Bence tam tersi hocam. Ülkenin halini en iyi onlar bildikleri için bence seçilmemek için yapıyorlar. Ülke enkaz değil, bildiğin moloz sığını haline döndü ve böyle bir sorumluluk almadan seçimi kaybedip birikimlerini yemek istiyorlardır.

Ben hergün yaklaşık 1 saat gidiş 1 saat geliş olmak üzere toplam 2 saat yürüyorum okula gidip gelmek için. Allah emeği geçen kim varsa belasını versin ne diyim. Ben otobüse binemiyorum yabancıya ücretsiz hak veriliyor, ben okul ihtiyacımı karşılayamıyorum suri öğrenciler için milyonlarca lira bütçe ayrılıp tatil organize ediliyor. Hala bunları destekleyeninde aklına *****.

Bence tam tersi hocam. Ülkenin halini en iyi onlar bildikleri için bence seçilmemek için yapıyorlar. Ülke enkaz değil, bildiğin moloz sığını haline döndü ve böyle bir sorumluluk almadan seçimi kaybedip birikimlerini yemek istiyorlardır.
Çok saçma, o gücü, dokunulmazlığı, bedavacılığı kim bırakmak ister, üstelik yargılanma yolu da açılacak, ülkenin vatandaşın hali onların derdi değil, dertleri seçimi kaybederlerse kaybedecekleri konfor.

Geri
Yukarı