KB4541335 güncellemesi ve sorunları

delibalta93

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar en son çıkan bu isteğe bağlı güncellemeyi bir hata edip yükledim. Bu güncellemeden önce yağ gibi akan oyunlar şu anda input lag yüzünden oynanmaz halde. Başka sitelerde kullanıcılar aynı sorunu yaşadıklarını yazmış. Bu başlığı bilgi amaçlı açtım çünkü çözüm olduğunu sanmıyorum güncelleme de hiçbir şekilde silinmiyor. Ancak Microsoft'un her zamanki gibi bozduğu sistemi yeni güncellemeyle düzeltmesini bekliyeceğiz. Bundan sonra isteğe bağlı güncellemeye tövbe. (Gerçi ilerleyen günlerde zorunlu olarak yine kitliyorlar)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arama çubuğunda "Güncelleştirme Geçmişinizi Görüntüleyin" i açın. Ardından en üstte yer alan "Güncelleştirmeleri Kaldır" sekmesine tıklayın ve KB4541335 sürümünü bulup kaldırın.

Ek Bilgi: Herhangi bir isteğe bağlı güncelleştirmeyi yüklemeden önce araştırma yapın. Dediğiniz sorun ortak bir sorun olarak görünüyor bu güncelleştirmede. Yani önceden araştırma yapsaydınız ön görebilirdiniz böyle bir sorun olacağını. Geçmiş olsun.

Arama çubuğunda "Güncelleştirme Geçmişinizi Görüntüleyin" i açın. Ardından en üstte yer alan "Güncelleştirmeleri Kaldır" sekmesine tıklayın ve KB4541335 sürümünü bulup kaldırın.

Ek Bilgi: Herhangi bir isteğe bağlı güncelleştirmeyi yüklemeden önce araştırma yapın. Dediğiniz sorun ortak bir sorun olarak görünüyor bu güncelleştirmede. Yani önceden araştırma yapsaydınız ön görebilirdiniz böyle bir sorun olacağını. Geçmiş olsun.
Bu dediğinizle beraber 2 yöntem denedim biri CMD'de wusa komutuyla diğeride kurtartma modundan en son kalite güncelleştirmesini silmek, hiçbiri bu güncellemeyi silmiyor. Araştırın demişsiniz güncelleme ilk çıktığı gün denetleme yaptığım için yüklemiştim insanlar 2-3 gün sonra sorunları yazdı, burda edindiğim tecrübe birdaha isteğe bağlı güncelleme yüklemeceğim hatta zorunlu olmadıkça güncelleme yapmayacağım. Güncelleme 24 Mart'ta çıkmıştı Microsoft çözüm güncellemesini hala vermedi...

Bu dediğinizle beraber 2 yöntem denedim biri CMD'de wusa komutuyla diğeride kurtartma modundan en son kalite güncelleştirmesini silmek, hiçbiri bu güncellemeyi silmiyor. Araştırın demişsiniz güncelleme ilk çıktığı gün denetleme yaptığım için yüklemiştim insanlar 2-3 gün sonra sorunları yazdı, burda edindiğim tecrübe birdaha isteğe bağlı güncelleme yüklemeceğim hatta zorunlu olmadıkça güncelleme yapmayacağım. Güncelleme 24 Mart'ta çıkmıştı Microsoft çözüm güncellemesini hala vermedi...
Anladım, güncellemenin yüklenme problemi yaşadığını söylemiş bazı kullanıcılar. Sizde de buna benzer bir sorun oluşmuştur belkide (siz yüklerken görmesenizde) ve şuan silme gibi bir seçeneği görünmüyordur, ilginç bir durum gerçekten. Çözüm güncellemesini vermesi biraz zaman alabilir çünkü virüsden dolayı konunun üstüne hemen düşemeyebilirler. Umarım en kısa zamanda verilir, sizde kurtulmuş olursunuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı