Kedi mi köpek mi?

Köpekler tabii ki (süs köpekleri hariç)
Kedileri sevmem beleşçi hayvanlar çünkü sadece masraf çıkartıyorlar yiyip içip uyuyolar.
Köpeği eğittin mi her alanda kullanabilirsin.

Hepsini çok severim.
Eğer sıkılıyor iseniz köpeğiniz sizin en iyi dostunuz olacaktır. Sadık ve satmaz bir dost... Onunla oyunlar oyanaybilirsiniz vb. ama kedi de alabilirsiniz hem beslemesi daha kolay olacaktır. Size kalmış bir şey.

Ben kedi besliyorum ama köpekte iyidir

Dosya Ekleri

• 211C715F-DE60-4AAF-AA65-30AFD48876DF.jpeg
    211C715F-DE60-4AAF-AA65-30AFD48876DF.jpeg
    91,4 KB · Görüntüleme: 69
Siz hangisini beslerdiniz veya besliyorsunuz. Kedilerden kendimi bildim bileli korkmuşumdur ama son zamanlarda internette fazlasıyla tatlı kedi gördüğüm için düşünmedim değil, hem böyle inat falanlar, kızgınlar eğleniriz biraz. Ama bir yandan da köpekler var, eskiden olsa isterdim ama şuanda pek istemiyor gibiyim.
çok fazla ayıracak vaktin ve büyük bir alanın yoksa kedi iyidir ama ayıracak vaktim var diyorsan kedi veya köpek sahiplenmek senin seçimine bağlı

Kedi eve adapte olabiliyor ama köpek evde beslenmez ve dışkısı büyük sıkıntı olduğu için aşırı kokar + İslam inancın varsa evde köpek beslemek caiz değil. Hayvanlar evde beslemek için yaratılmadı, bahçen varsa beslersin. Hiçbir şey için bir canlının özgürlüğünü hapsedip üreme organını kesemezsin buna doğru demeye ahlak ve vicdanım kabul etmez. 'Şahsi görüşümdür'. Herkes kendinden sorumludur, herkesin kendi fikri vardır karışmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı