Kedi sahiplendikten sonra uyuyamıyorum

Tuvalete atlamak gibi çılgınlık yaparlar evet klozet kapağını kapatırsınız alaturka tuvaletinde kapısını kapatırsınız. Kediler cins hayvanlardır. 4 tane kedim var hepsi birbirinden farklı isterseniz boş odaya koyupta kapılarını kapatıp yatabilirsiniz bir şey olmaz en fazla güreşirler etrafta kırılacak bir şey olmadıktan sonra sorun olmaz. Fazla küçüklerse aynı odada kalmayın temas bağımlısı oluyorlar genelde yanınıza yatarlar uyurken döner ezersiniz bir de.

Merhaba, kuma çabuk alışmaları çok normal doğuştan gelen bir skill :p

Uyumadan önce kedileri olabildiğince yormaya çalışın. Eğer işe yaramazsa yataktan kalkmayın ve duymamazlıktan gelin, küsmezler. Zaten iki tane oldukları için yalnız falan değiller sadece alışkanlık yapmışlar yol yakınken vazgeçirmek lazım. Gerekirse yatak odasının kapısını da kapatabilirsiniz.

Alaturkaya cidden düşebilirler. Tuvalet deliği kapağı kullanabilirsiniz

Hocam bizde 4 kedi var 2019'da annelerini ağaçtan kurtarmıştık bir baktık 1 ay sonra göbeği büyüdü oldular 4 tane, bir de 7-8 aylık olana kadar sürekli anneleri bunlara dövüşmeyi öğretiyordu tüm gece ciyak ciyak uyuyamıyorduk sizin durum bir tık daha rahat. Bizimkiler büyüdü 3 yaşına girecekler ama hala geceleri koşturuyorlar, tatlı bir endişe doğrudur fakat ilk dönemlerde aile de alışana kadar biraz dikkatli olun pencere, vasistas aman diyeyim. Hayatımda ilk defa cam balkonu kedimin patisiyle açtığını gördüm o günden beri başlarında bir aile bireyi olmadan balkona falan çıkarmıyoruz.

Hocam bizde 4 kedi var 2019'da annelerini ağaçtan kurtarmıştık bir baktık 1 ay sonra göbeği büyüdü oldular 4 tane, bir de 7-8 aylık olana kadar sürekli anneleri bunlara dövüşmeyi öğretiyordu tüm gece ciyak ciyak uyuyamıyorduk sizin durum bir tık daha rahat. Bizimkiler büyüdü 3 yaşına girecekler ama hala geceleri koşturuyorlar, tatlı bir endişe doğrudur fakat ilk dönemlerde aile de alışana kadar biraz dikkatli olun pencere, vasistas aman diyeyim. Hayatımda ilk defa cam balkonu kedimin patisiyle açtığını gördüm o günden beri başlarında bir aile bireyi olmadan balkona falan çıkarmıyoruz.
Hocam bunlar büyüyünce birbirlerine girmez değilmi arada bir kıskançlık hissediyorum birinde. Şuan oyun amaçlı kavga ediyorlar.

Hocam bunlar büyüyünce birbirlerine girmez değilmi arada bir kıskançlık hissediyorum birinde. Şuan oyun amaçlı kavga ediyorlar.
Hocam saçmalamayın aslan mı besliyorsunuz kedi bunlar max güreşirler dediğiniz gibi 4 kedi besliyorum aslan gibiler onlar bile bir şey yapmıyor :).

Aynı o şekil bizimkinin de dış kapıyı açarak evden kaçmışlığı var 😄

Yok hocam yani küçük küçük didişebilirler ama zararı olmaz. Ciyaak diye bi ses duyarsınız büyük ihtimal ya da son gaz koridorda kaçarlar birbirlerinden..

Geri
Yukarı