Kedim 2. kattan düştü

Okuldan nasıl rapor alabilirim? Durumu anlatsam izin verirler mi?

Okul rapor vermez. Sağlık ocağında aile hekiminize gidin o size verir. Eğer olmazsa özel hastanelerden de alabilirsiniz.

Okuldan nasıl rapor alabilirim? Durumu anlatsam izin verirler mi?

Verirler diye düşünüyorum o kadar insafsız değillerdir. Ya da sağlık ocağından alabilirsin ki sağlık ocakları 18 yaş altına veli olmadan bakmıyor diye biliyorum.
Okul rapor vermez. Sağlık ocağında aile hekiminize gidin o size verir. Eğer olmazsa özel hastanelerden de alabilirsiniz.
Okul öğrenciyi izinli sayabiliyor .

Verirler diye düşünüyorum o kadar insafsız değillerdir. Ya da sağlık ocağından alabilirsin ki sağlık ocakları 18 yaş altına veli olmadan bakmıyor diye biliyorum.

Okul öğrenciyi izinli sayabiliyor.

16 yaşındayım nasıl alacağım ki sağlık ocağından.

16 yaşındayım nasıl alacağım ki sağlık ocağından.

O zaman hiç bilemiyorum dostum. Aile hekimine durumu anlatsan diyeceğim o da aile hekimine sıkıntı olabilir. En iyisi okula gidip durumu anlatıp bugün için izin istemek.

Arkadaşlar olay dün akşam oldu. Hatta belki daha önce oldu biz geç fark ettik emin değilim. Arkadaşlar bir anda kedimin evde olmadığını fark ettim. Her yerde aradım ama bulamadım. Ben de dışarı çıkıp aramaya başladım her yere baktım en sonunda buldum. Çukur gibi bir yere saklanmış beni gördüğü halde miyavlamıyordu korkmuştu bayağı. Her neyse aldım onu oradan eve getirdim çok kirliydi yıkadım ılık suyla. Temizledim ve kuruladım sonra gidip yaş mama aldım yedirdim yedi hepsini ama dünden beri aşırı sakin. Yürümüyor ve koşmuyor sadece yatıyor ve uzanıyor. Patilerinde yara filan yok kontrol ettim sadece dudağı biraz yara olmuş ama genel olarak bir şeyi yok. Ne yapmalıyım? Dünden beri sadece yaş mama yedi kuru mamasından yemedi hiç. Korkmalı mıyım? Ne yapmalıyım? Cidden dünden beri uyuyamadım bu şekilde okula da gitmem gerekiyor nasıl bırakacağım? Bıraksam bir şey olur mu?
Düşme durumlarında fiziki muayene şarttır ve mutlaka röntgen çekilmelidir. Buradan size verebileceğim en iyi tavsiye bu olur. Mesajlarınızı okudum yaşınız biraz ufak ve okul durumları vs. var. Kedinizi gözlemleyin yürüyüşünde problem yok ise mamasını yiyor, suyunu içiyor ve tuvaletini yapıyorsa(tuvalet önemli, iç organlarda hasar olup olmadığını ve dolaşım sistemini kontrol eder) muhtemelen sorun yoktur.

Aile hekimin tanıdık değil mi kral? Cenazem var bahanesiyle garanti veriyordu bana raporu. Hasta numarası yapabilirsin. Ya da dürüst olarak şansını deneyebilirsin ama gelende dürüstlük işe yaramıyor.
Kaç tane sınavın var ki hem? Sınavın olduğu vakit okula git 20 dakikada bitir çık okuldan, götür kediyi. Geçmiş olsun çok üzüldüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı