Kedim 2. kattan düştü

Barney28

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar olay dün akşam oldu. Hatta belki daha önce oldu biz geç fark ettik emin değilim. Arkadaşlar bir anda kedimin evde olmadığını fark ettim. Her yerde aradım ama bulamadım. Ben de dışarı çıkıp aramaya başladım her yere baktım en sonunda buldum. Çukur gibi bir yere saklanmış beni gördüğü halde miyavlamıyordu korkmuştu bayağı. Her neyse aldım onu oradan eve getirdim çok kirliydi yıkadım ılık suyla. Temizledim ve kuruladım sonra gidip yaş mama aldım yedirdim yedi hepsini ama dünden beri aşırı sakin. Yürümüyor ve koşmuyor sadece yatıyor ve uzanıyor. Patilerinde yara filan yok kontrol ettim sadece dudağı biraz yara olmuş ama genel olarak bir şeyi yok. Ne yapmalıyım? Dünden beri sadece yaş mama yedi kuru mamasından yemedi hiç. Korkmalı mıyım? Ne yapmalıyım? Cidden dünden beri uyuyamadım bu şekilde okula da gitmem gerekiyor nasıl bırakacağım? Bıraksam bir şey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
İç organlarında hasar olabilir. Veterinere götürün.

Az önce kedimin sol üst dişinin olmadığını fark ettim of aşırı moralim bozuk veterinere götüremem şu an tek başımayım ailemin eve gelmesini beklemem gerek bir de okula gideceğim 1 saat sonra sınavım var. 1 tane dişi kırılmış yemek yemesinde sorun olur mu acaba?

Az önce kedimin sol üst dişinin olmadığını fark ettim of aşırı moralim bozuk veterinere götüremem şu an tek başımayım ailemin eve gelmesini beklemem gerek bir de okula gideceğim 1 saat sonra sınavım var. 1 tane dişi kırılmış yemek yemesinde sorun olur mu acaba?
Telefonunuz var mı? Yemek yemesinde sorun olup olmamasında bilgim yok.

Altta depo - dukkan falan yoksa yani ev yerden cok yuksek degilse ikinci kattan duserek basina bir şey gelmesi yavru degilse zor. Cok korktugu icin sakin kalıyor buyuk ihtimalle. Kediyi terk etmeyin mumkunse yaninizdan ayirmayin. Kediler cok stres olursa normale donmeleri biraz zaman alabiliyor.

Hayır yavru değil yetişkin 2. kattayız çok yüksek değil bir de dediğin gibi altta bakkal var düşerken bakkalın güneşliğine düşüp hızını yavaşlattığını düşünüyorum çünkü ayaklarında tahriş bile yok.

Ailenize durumu bildirin. En yakın veterinere de götürün.

Annemde babamda çalışıyor bende okula gideceğim sınavım var gitmek zorundayım şu an götüremeyiz maalesef. Anca eve gelince götürebilirim.
Düştüğü yer yüksek değil önemli sorunu olduğunu düşünmüyorum ama 1 dişi kırılmış yok yerinde şimdi ne olacak yemek yiyebilecek mi ondan endişeleniyorum.

Veterinere götürün onlar kontrol eder hayvanda bir şey var mı diye. Çoğu kedi gerçekten çok yüksekten düştüğünde ayağının üstüne düşüyor ama bazı kediler korktuğunda normal düşebiliyor.

Veterinere götürün onlar kontrol eder hayvanda bir şey var mı diye. Çoğu kedi gerçekten çok yüksekten düştüğünde ayağının üstüne düşüyor ama bazı kediler korktuğunda normal düşebiliyor.

Akşam götürüceğim en geç ama o zamana kadar bir şey olur mu acaba? Şu an uyuyor normal gibi az önce dolaştı gezdi evde miyavladı biraz gene yattı.

Yeni konular

Geri
Yukarı