Kedim bir anda kusmaya başladı

Kedinize 2 saat boyunca su içirmeyin gıda vermeyin. 2-3 saat sonra bol bol sıvı tüketsin. Şöyle bir bilgi de buldum.

"Kedilerde yeşil renk kusma, ciddi mide rahatsızlığının habercisidir."

"Midede büyük miktarda safraya yeşil kusmuğun eşlik edebileceği anlaşılmalıdır."

Endişelenmeyin daha net değil hocam belki iyidir kediniz. Kendini yalayıp temizlerken kıl yutup kusmuş olabilir.
Hocam bu arada whiskas yaş mama alacaktım sonra bu olaylar gelişti elimde petshopun verdiği mama ve bir vitamin macunu var vereyim mi yiyecek amaçlı, ağzına sürdüğüm zaman rahatsız olup yiyor ve ne zaman vereyim şırıngayla su da vereyim mi uzun süredir su içmiyor.

Hocam bu arada whiskas yaş mama alacaktım sonra bu olaylar gelişti elimde petshopun verdiği mama ve bir vitamin macunu var vereyim mi yiyecek amaçlı, ağzına sürdüğüm zaman rahatsız olup yiyor ve ne zaman vereyim şırıngayla su da vereyim mi uzun süredir su içmiyor.
Hocam asla whiskas almayın. Özellikle de yavruysa. Kusura bakmayın hiç kedime şırıngayla beslemedim bilemiyorum o yüzden.

Şırıngayla su vermeyin hocam. Normal kaba koyun ihtiyacı olursa içer zaten. Bol bol ilgilenmeyi unutmayın. Sık sık suyunu ve mamasını değiştirin.

Hocam whiskas iyi diye biliyordum junior versiyonunu arkadaşım kendi kedisine veriyor ama durum değişir tabii.

Hocam yiyecek yerine vitamin versem olur mu?

İyi akşamlar. daha yeni kedim sarı renkli kustu. çok cıvıktı şimdi gidip su içiyor kuma girdi daha da ayıklandı. Çok gerildim şuan, kedi rahat yanıma geldi. Rahatladı gibime geliyor umarım sadece midesi bozulmuştur.

Son düzenleme:
Hocam yiyecek yerine vitamin versem olur mu?

İyi akşamlar. daha yeni kedim sarı renkli kustu. çok cıvıktı şimdi gidip su içiyor kuma girdi daha da ayıklandı. Çok gerildim şuan, kedi rahat yanıma geldi. Rahatladı gibime geliyor umarım sadece midesi bozulmuştur.
" Bir kedinin sarı sıvı kusması, karaciğer tarafından üretilen ve yeşil veya kahverengi de olabilen bir salgı olan safra kustuğu anlamına gelmektedir."

Kediniz büyük ihtimalle safra kusuyor.

@PetrAFather

" Bir kedinin sarı sıvı kusması, karaciğer tarafından üretilen ve yeşil veya kahverengi de olabilen bir salgı olan safra kustuğu anlamına gelmektedir."

@PetrAFather
Hocam uzun zamandır birşey yemiyordu yaş mama aldım yedirdim kokusunu aldığı gibi ayıldı, iki çay kaşığı kadar yedirebildim ardından az da olsa 5 10 yudum su içti şimdi yatıyor ve gerçekten kendine geldi gibi hissediyorum.

@PetrAFather
Hocam sizce açlıktan mıdır gerçekten uzun bir süredir yemek yemedi ve yaş mama aklıma geldi verdim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı