Kedim kısırlaştırıldıktan sonra kusmaya başladı

Hayat_zor

Femtopat
Merhaba, ben kedimi 4-5 gün önce kısırlaştırdım. Veteriner kısırlaştırmadan önce kan değerlerine falan da bakmıştı ve normal demişti. Ve kısırlaştırma işlemi başarıyla tamamlandı. Eve geldi, sadece ilk gün biraz sersem gibiydi. 2.gün kendini toparlamıştı ve cin gibiydi. Bugün nedense bir şeyler var. Okuldan bir geldim biraz halsiz gibi. Ayrıca evin garip yerlerine giderek sürekli bağıra çağıra miyavlıyor. Az önce de kustu. Zaten yarın muayenesi vardı. Veteriner 4 gün sonra tekrar gelin bir sıkıntı var mı kontrol edelim demişti. Yarın gider gitmez bunu da anlatacağım. Ancak aşırı panik içerisindeyim. Sizce kedime bir şey olur mu?

Merhaba, ben kedimi 4-5 gün önce kısırlaştırdım. Veteriner kısırlaştırmadan önce kan değerlerine falan da bakmıştı ve normal demişti. Ve kısırlaştırma işlemi başarıyla tamamlandı. Eve geldi, sadece ilk gün biraz sersem gibiydi. 2.gün kendini toparlamıştı ve cin gibiydi. Bugün nedense bir şeyler var. Okuldan bir geldim biraz halsiz gibi. Ayrıca evin garip yerlerine giderek sürekli bağıra çağıra miyavlıyor. Az önce de kustu. Zaten yarın muayenesi vardı. Veteriner 4 gün sonra tekrar gelin bir sıkıntı var mı kontrol edelim demişti. Yarın gider gitmez bunu da anlatacağım. Ancak aşırı panik içerisindeyim. Sizce kedime bir şey olur mu?

Hocam normal tepki birkaç gün sonra düzelir fakat kedinizin alması gereken ilaçları verdiniz değil mi?

Çok normal sakin ol :D benim kedim de benzer durumları yaşamıştı korkmana gerek olduğunu sanmıyorum yarın garanti olsun diye bir götürün baktırın.

Arkadaşlar öncelikle yanıtlarınız için teşekkür ederim.

Bugün veterinere götürdüm, kusma gibi şeylerin normal olduğunu ve bir sıkıntı olmadığını söyledi. Sadece asla dışarı çıkmasın buna dikkat edin dedi. Ayrıca testisleri hafif şişmiş, onun için ekstra antibiyotik yazdı. Farklı bir sorun olmadığını söyledi ve eve geldik. Tekrardan teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı