Kedim bir anda kusmaya başladı

Kedinin kusması birçok şeye işaret olabilir. Ancak cinsinin British Shorthair olması çok sıkıntı bir durum.

Mümkün olan en kısa sürede veterinere götürüp vitamin ve kan değerlerini kontrol ettirin. Ciddi söylüyorum, hafife alınacak konu değil. Benim British Shorthair cinsi kedim bu sebepten dolayı vefat etti.

İyi akşamlar. Kedim bugün veterinere gitti ve 2 gün içinde belli olacak, kusmaması iyi dedi bugün sadece veterinerden eve geldiğimiz anda 1 kere kustu. Veteriner şırınga ile azar azar seyrek zamanlama ile kefir ver dedi uyguladım ardından kusması kesildi. Yaş mama yedi,su içti şuan yanımda sıcak bir şekilde yatıyor. Ateşi vs. yok ve kusarken de safra kustu sorun olacağını sanmıyorum çünkü saat 12:10 civarında hiçbir şey yemedi iğne olup geldi kusunca kefire başladık. Umarım durumu daha da iyileşecek.

İyi akşamlar. Kedim bugün veterinere gitti ve 2 gün içinde belli olacak, kusmaması iyi dedi bugün sadece veterinerden eve geldiğimiz anda 1 kere kustu. Veteriner şırınga ile azar azar seyrek zamanlama ile kefir ver dedi uyguladım ardından kusması kesildi. Yaş mama yedi,su içti şuan yanımda sıcak bir şekilde yatıyor. Ateşi vs. yok ve kusarken de safra kustu sorun olacağını sanmıyorum çünkü saat 12:10 civarında hiçbir şey yemedi iğne olup geldi kusunca kefire başladık. Umarım durumu daha da iyileşecek.
Umarım iyi olur hocam. Geçmiş olsun tekrardan :(.

Umarım iyi olur hocam. Geçmiş olsun tekrardan :(.
Sağ olun hocam, diğer cevap veren arkadaşlara da teşekkür ediyorum sizin tavsiyelerinizi de uygulamasam daha da kötü olabilirdi. Mental sağlığım baya bozuktu yazınca kendimi iyi hissetmedim değil yani. Çok teşekkür ediyorum herkese yarın da durum gelişmesi olursa bildireceğim. Geceniz güzel olsun.
@569992

Hocam daha markasını bile bilmediğiniz şeffaf poşetteki bir mamayı neden kedinize veriyorsunuz? Lütfen kedinize kaliteli bir mama alın bunlar çok önemli şeyler. Petshopların önerdiği mamalardan da uzak durun.

Hocam bu mesajı yazdıktan 10 dakika sonra arayıp şahsen sordum hills marka mama isminin devamını hatırlamıyorum kapsamlı bir araştırma sonucu iyi olduğunu buldum alırken de ben yoktum işlerim vardı dışarıda babam aldı ve mamadan dolayı değil, ilk iğnelerinde kapmış olabilir dendi kedim gayet iyileşti mamasını da kendisi yiyor yaş mama yedi suyunu içti durumu baya iyi 2 gün daha serum alacak ve bu çarşamba gününe kadar antibiyotik uygulanacak. İlginiz için teşekkürler
Hocam daha markasını bile bilmediğiniz şeffaf poşetteki bir mamayı neden kedinize veriyorsunuz? Lütfen kedinize kaliteli bir mama alın bunlar çok önemli şeyler. Petshopların önerdiği mamalardan da uzak durun.

IMG_20221008_201554.jpg

Şuan patisinde iğne var serum tedavisi uygulandığı için canı yanmasın diye iğne duruyor serumun ucunu takıyorlar. Veteriner hekim kusmaması ishal olmaması ve kendi başına kuru mama yiyip su içmesi gayet iyi dedi. Bağışıklık sistemi yavrulara göre gayet iyiymiş, umarım hastalığı tamamen biter ve burun akıntısı da azaldı. @569992 @Linux Kaymak

Son düzenleme:
Hocam bu mesajı yazdıktan 10 dakika sonra arayıp şahsen sordum hills marka mama isminin devamını hatırlamıyorum kapsamlı bir araştırma sonucu iyi olduğunu buldum alırken de ben yoktum işlerim vardı dışarıda babam aldı ve mamadan dolayı değil, ilk iğnelerinde kapmış olabilir dendi kedim gayet iyileşti mamasını da kendisi yiyor yaş mama yedi suyunu içti durumu bayağı iyi 2 gün daha serum alacak ve bu çarşamba gününe kadar antibiyotik uygulanacak. İlginiz için teşekkürler

Eki Görüntüle 1538907
Şu an patisinde iğne var serum tedavisi uygulandığı için canı yanmasın diye iğne duruyor serumun ucunu takıyorlar. Veteriner hekim kusmaması ishal olmaması ve kendi başına kuru mama yiyip su içmesi gayet iyi dedi. Bağışıklık sistemi yavrulara göre gayet iyiymiş, umarım hastalığı tamamen biter ve burun akıntısı da azaldı. @569992 @Linux Kaymak

Buna sevindim hocam.

Hocam bu mesajı yazdıktan 10 dakika sonra arayıp şahsen sordum hills marka mama isminin devamını hatırlamıyorum kapsamlı bir araştırma sonucu iyi olduğunu buldum alırken de ben yoktum işlerim vardı dışarıda babam aldı ve mamadan dolayı değil, ilk iğnelerinde kapmış olabilir dendi kedim gayet iyileşti mamasını da kendisi yiyor yaş mama yedi suyunu içti durumu baya iyi 2 gün daha serum alacak ve bu çarşamba gününe kadar antibiyotik uygulanacak. İlginiz için teşekkürler

Eki Görüntüle 1538907
Şuan patisinde iğne var serum tedavisi uygulandığı için canı yanmasın diye iğne duruyor serumun ucunu takıyorlar. Veteriner hekim kusmaması ishal olmaması ve kendi başına kuru mama yiyip su içmesi gayet iyi dedi. Bağışıklık sistemi yavrulara göre gayet iyiymiş, umarım hastalığı tamamen biter ve burun akıntısı da azaldı. @569992 @Linux Kaymak
Umarım tez zamanda sağlığına kavuşur. Açık mama almanızı da önermiyorum hocam orijinal olup olmadığı belli olmuyor.

Geri
Yukarı